Katrīne Pasternaka: dziedošās ģimenes ir atraisījušās

 03. novembris 2009 17:00 Speciālista viedoklis

"Svētdienas koncerts skaidri iezīmēja to, ka ģimenes cenšas mainīties, nestavēt uz vietas. Viņi ir sapratuši un gatavi parādīt sevi no dažādām šķautnēm un tas ir lieliski," saka LNT projekta Dziedošās ģimenes žūrijas pārstāve Katrīne Pasternaka.
Man ir sajūta, ka viņi ir atraisījušies, un viņus vairs tik ļoti neietekmē mūsu liktās atzīmes. Domāju, viņi ir sapratuši, ka šī ir spēle ar saviem noteikumiem, jaukiem vai nejaukiem, un viņi to uztver veselīgi un līdz ar to jūtas brīvāk. To var just, sēžot zālē.
Manuprāt, pozitīvi, arī tas, ka mazinājušies ļoti teatralizētie numuri. Ģimenes ir sapratušas, ka jā, šovam uz skatuves ir jābūt, bet pārspīlēt ar to nevajag, nevar ļaut lai uz skatuves ir nepārtraukts darbības mudžeklis, kurā pazūd pati dziesma un tās skanējums.
Strauji sāk izkristalizeties līderi.

Atceroties Dukuru atgriešanās koncertu
Atgriešanās koncerts bija brīnišķīgs piemērs tam, kas notiek, kad ir pietiekami daudz laika sagatavoties. Tas bija fantastiski, viņi visi - Beitiki ar savu daudzskanīgo, vokāli ļoti skaisto un sirsnīgo dziedājumu, tāpat Krastiņi, Dukuri un citi. Dukuri, kaut viņiem laika gatavoties sanāca vismazāk, izdarīja tieši to, kas viņiem bija jādara, viņiem bija absolūti lielisks numurs un man prieks, ka viņi ir atpakaļ. Noliekot augsto kvalitātes latiņu sev, viņi to vienlaikus noliek visam šovam kopumā un tas, manuprāt, ir ļoti būtiski.

Katrīnas piezīmes pierakstīja Māra Ančupāne, mammam.lv/tetiem.lv
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141