11 gadus vecai bulgārietei kāzu dienā piedzimst meita 67

 03. novembris 2009 15:45 Ziņa

Par bulgārieti Kordezu Žeļazkovu varētu uzrakstīt interesantu ziņu tikai tāpēc, ka viņa laulības ostā iestūrējusi 11 gadu vecumā. Taču tas vēl nav viss, īsi pēc kāzām meitene laida pasaulē veselīgu meitiņu Violetu.Foto no ārzemju preses resursiem


Kordeza Žeļazkova slimnīcā tika nogādāta taisnā ceļā no laulību ceremonijas un vēl aizvien bija tērpusies kāzu kleitā un plīvurā. "Es vairs nespēlēšos ar lellēm - tagad man ir jauna rotaļlieta," masu medijiem atzinusi jaunā māmiņa, atrādot savu jaundzimušo meitiņu Violetu.

Pēc dzemdībām jaunā māte ar mazuli nakti pavadījusi slimnīcā, bet pēc tam steigusies uz baznīcu, lai beidzot salaulātos ar 19 gadus veco bērna tēvu, ar kuru meitene iepazinusies spēļu laukumā, kad puisis viņu izglābis no huligānu uzbrukuma. Mazā Violeta ieņemta  nedēļu pēc iepazīšanās.

"Tas ir dīvaini, ka esmu kļuvusi par māti, bet meitiņa ir brīnišķīga. Es mīlu viņu un audzināšu pati," saka 11 gadus vecā Kordeza, kura turpmāk skolu vairs neapmeklēs, bet visus spēkus veltīt bērna kopšanai.

"Mēs nebijām plānojuši ne seksu, ne bērnu, lai gan es Kordezā iemīlējos tajā brīdī, kad viņu ieraudzīju. Domāju, ka viņai ir 15 gadi, un viņa man savu patieso vecumu neatklāja," presei atzinis jaunais tēvs, kuram šobrīd draud sešu gadu ilgs cietumsods par stāšanos dzimumsakaros ar nepilngadīgu personu.

Vēl kāda interesanta atzīšanās no jaunās māmiņas puses, ilgu laiku viņa nemaz nav zinājusi, ka ir stāvoklī. "Es domāju, ka pieņemos svarā, jo ēdu pārāk daudz hamburgerus," atzina Kordeza.

Pēc ārzemju preses materiāliem sagatavoja Jana Liepiņa, mammam./lv/tetiem.lv.
67 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas