Dziedošo ģimeņu šovu atstāj trīs bērnu ģimene – Grīnhofi 14

 01. novembris 2009 22:55 Ziņa

Skanot saucieniem: "Malači, malači!" svētdien dziedošo ģimeņu svētkus pameta gados visjaunākā – Grīnhofu ģimene. Taču viņi šķīrās bez asarām, sakot, ka jūtas, kā pēc labi padarīta darba.
Pēc sprieduma paziņošanas, Grīnhofi savā starpā sabučojās un ar skumju smaidu atvadījās no skatītājiem un citiem šova dalībniekiem. Liene teica, ka šo mirkli savās domās ģimene pārcilājusi pirms katra koncerta un tieši šodien visi sprieduši, ka atstājot šovu, viņiem būtu tāda garšīga sajūta, kā pēc labi padarīta darba. Mazā Agate teica, ka ļoti priecājas par šovā iepazītajiem cilvēkiem un no skatītājiem gūto sirsnību. Arī Dāvis, kurš pirms pāris nedēļām ar kliņģeri un svecēm šovā svinēja 10 gadu dzimšanas dienu, teica, ka viņam visvairāk pietrūks daudzie draugi, kas iegūti šova laikā. Savukārt tētis aicināja visus nākt uz ģimenes koncertiem, ja tādi būs.

Arī skatītājiem noteikti būs palikusi garšīga sajūta, gan pēc svētdienas vakarā izskanējušās Dzērvenīt Grīnhofu sniegumā, gan atceroties viņu jauko sniegpārsliņu dziesmu pagājušajā nedēļā, vienreizēji krāšņo un temperamentīgo I like to moove it, līdz asarām aizkustinoši Tears in heaven vai kādu citu Grīnhofu sniegumu, jo viņi vienmēr izcēlās ar ļoti radošiem un sirsnīgiem priekšnesumiem.

Lasīt interviju ar Grīnhofu ģimeni


Video no Grīnhofu uzstāšanās iepriekšējos koncertos:
I like to moove it:

,

Tears in heaven:
,

Līganā āra bērzā
:
,
 

Nākamsvētdien ģimeņu dziedāšanas svētkos skanēs Raimonda Paula dziesmas un pie klavierēm būs pats maestro. Kad šova vadītājs Lauris Reiniks vaicāja Paulam, ko skatītāji varēs redzēt nākamās nedēļas koncertā, Pauls sev raksturīgajā ironiskajā manierē atbildēja: "Viņi redzēs, cik vāja ir žūrija bez manis," uz ko reaģējot Katrīna Pasternaka un Uldis Marhilēvičs lika noprast, ka savās atzīmēs būs īpaši skarbi un Katrīna Pasternaka pat pajokoja, ka Paulam "par prieku" vērtējumu izteiks dziedot.
 
14 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141