Kadiķogu uzmundrinājums Tavai labsajūtai...

 29. oktobris 2009 11:45 Reklāmas projekts

Kopš seniem laikiem cilvēks ir spējis un mācējis sadzīvot ar dabu, visu dzīvo radību tam apkārt. Iepazinis gadalaiku mijas, pieradinājis dzīvniekus, iekopis dārzus un laukus. Mūsdienās cilvēks ir nedaudz aizmirsis par savām saknēm. Tāpēc Madara, piedāvājot dabīgu alternatīvu visam ķīmiskajam un mākslīgajam, dara visu, lai arī turpmāk cilvēks un daba spētu pastāvēt viens otram blakus!Publicitātes foto.


Kā zināms, ķermeņa āda ir cilvēka lielākais orgāns. Tā pilda dzīvības uzturēšanai svarīgus uzdevumus. Regulē ķermeņa temperatūru, vielmaiņu un nervu sistēmu, ļauj sajust pieskārienus. Tā līdzsvaro attiecības starp pasauli tavā iekšpusē un pasauli apkārt. Tieši tāpat kā sejai, arī ķermeņa ādai ir nepieciešama gan pilnvērtīga attīrīšana, gan mitrināšana, un, pats galvenais, Tavi pieskārieni.
Tāpēc izmēģini Tvirtuma krēmu, kas uzlabo ķermeņa aprises un līnijas. Nostiprina un tvirtina ādu, padara to elastīgu, veicinot kalogēna un elastāna škiedru veidošanos. Palīdz uzlabot ādas vielmaiņu. Bagātina ar dabīgiem augu vitamīniem, minerālvielām, bioflavonoīdiem un citām bioloģiski aktīvām vielām. Kā pavasara uzmundrināti pirmie asni.
Sastāvā esošais aļģu ekstrakts pārklāj ādu ar aizsargājošu un mitrinošu kārtiņu. Baro ar minerālvielām. Uzlabo šūnu vielmaiņu un ādas elastīgumu. Kliņģerīšu ekstraktam piemīt antiseptiska īpašība, ārstē dažādas ādas kaites. Iznīcina brīvos radikāļus un iedarbojas kā dabisks UV filtrs. Ceļmallapa, kas veicina bojāto ādas šūnu atjaunošanu, uzlabojot ādas tvirtumu un audu elastīgumu, veicina šķidrumu izvadīšanu no ķermeņa audiem un veido aizsargājošu un mitrinošu kārtiņu uz ādas. Sastāvā esošais kumelīšu ekstrakts mitrina, mīkstina un attīra ādu. Tam ir pretiekaisuma, pretalerģiska un nomierinoša, kā arī šūnas atjaunojoša iedarbība. Savukārt, zirgkastaņa ekstrakts tonizē un nostiprina asinsvadus un ādu. Tam piemīt audus savelkoša iedarbība. Uzlabo kolagēna veidošanos. Kadiķa ekstrakts silda audus, aktivizējot šūnu darbību, izvada lieko šķidrumu, tam piemīt audus savelkoša un tonizējoša iedarbība. Krēmu uzklāj uz nosusinātas ķermeņa ādas pēc mazgāšanās, iemasē augšupejošām, enerģiskām apļveida kustībām.


Kā jau klasiķi ir teikuši - skaistums "nāk no iekšpuses", un tāpēc Madara savā ceļā uz skaistumu sāk no pašiem pamatiem. No dabīguma, patiesām un īstām emocijām. Tas ir skaistums savā reibinošajā vienkāršībā! Esi pati! Esi skaista!


Aptuvenā cena veikalos: Ls 14.95

Madaras produkciju skaties šeit!

 
0 Pievienot komentāru

Kategorijas