Publicitātes foto.


31.oktobrī, kinoteātrī Cinamon - šausmu filmu parāde 1

 28. oktobris 2009 15:00 Reklāmas projekts

31.oktobrī kinoteātris Cinamon apmeklētājiem piedāvā Šausmu vakaru.  Helovīnu nakts ieskaņās asas emocijas varēs gūt skatoties šausmu filmas – Zāģis IV, Pandorum un Bārene.Sestdienas vakarā sākot no plkst.20:00 kinoteātrī Cinamon seanss maksās 2,95Ls. Lai gan vakara īpašā esence ir šausmu filmas, arī cita žanra filmas būs pieejamas par šo pašu cenu.

 

 

Īpaši novērtēs maskās tērptus apmeklētājus, piedāvājot noskatīties jebkuru filmu tikai par 2Ls.

 

 


Vakara gaitā apmeklētājus izklaidēs arī citas nervus kutinošas aktivitātes – DJ rūpēsies par atbilstošu muzikālo fonu, un profesionāli grima meistari piedāvās trillera cienīgas pārvērtības – iespēju kļūt par Helovīnu nakts briesmoni. Tas ir labs veids kā sākt Visu svēto dienas priekšvakaru ar vizuālām pārvērtībām un emocionālu noskaņošanos  tālākajām nakts gaitām.
Savukārt Merlina Mensona fanus gaida vēl kāds pārsteigums – 10 biļešu izloze uz dziedātāja koncertu Arēnā Rīga 15.novembrī.
Aktuālākās šausmu filmas Helovīnu naktī - Zāģis VI, Pandorum un Bārene. Tie, kas nav šausmu filmu piekritēji, varēs izvēlēties cita žanra filmu. Informāciju par jaunumiem kinoteātrī Cinamon meklējiet www.cinamon.lv.

 

 

FOTO: Kadrs no filmas Bārene.

Klientu ērtībai biļetes kinoteātra mājas lapā tagad var iegādāties arī krievu valodā.
 
1 Pievienot komentāru


Kategorijas