Ko pasākt ar bērnu skolēnu brīvdienās? 1

 28. oktobris 2009 12:25 Padoms

Skolēnu brīvdienas rit pilnā sparā, vai tu esi to vecāku vidū, kas jau paguvis pasākt ko kopīgu ar savu skolēnu? Ja nē, te būs idejas, kurp doties un ko šonedēļ pasākt kopā ar bērnu!Foto: Laura Šūlmeistere, debessmanna@gmail.com


Noskatieties hokeja spēli klātienē!
Ja tavam bērnam patīk sports un viņš fano par Rīgas Dinamo, tu vēl vari pagūt nopirkt biļetes piektdienas hokeja spēlei (30. oktobrī arēnā Rīga notiks Rīgas Dinamo un Sanktpēterburgas SKA spēle). Biļetes var iegādāties visās Biļešu servisa kasēs vai internetā: www.bilesuserviss.lv. Biļešu cenas: Ls 8, 12 un 15, skolēniem – 50 % lētāk.

Izmantojiet atlaides kinoteātrī!
Neatkarīgi no tā, vai tavam bērnam patīk hokejs vai kāds cits sporta veids, viņš noteikti būs sajūsmā par gājienu uz kino! Kinoteātrī Cinamon brīvlaikā no 26. līdz 30. skolēnu biļešu cena tikai Ls 1,90! Piedāvājums spēkā uzrādot skolēna apliecību.
Filmu repertuāru vari aplūkot Cinamon mājas lapā: www.cinamon.lv.

Apmeklējiet teātri!
Bez hokeja un kino varat apmeklēt arī kādu kultūras pasākumu, piemēram, Latvijas Nacionālajā teātrī sestdienas vakarā skatāma  Marka Tvena izrāde: Princis un ubaga zēns Edmunda Freiberga režijā. Tā ir slavenā Drāmas teātra iestudējuma atjaunojums, arī tagad – pēc 25 gadiem – skanēs brīnišķīgās Imanta Kalniņa dziesmas, kuras zinām no galvas un allaž dziedam līdzi. Vairāk informācijas meklē: www.teatris.lv.

Dabas muzejā aplūkojami ķirbji

Lai kopā ar bērnu aplūkotu, cik dažādās formās un izmēros mēdz izaugt ķirbji, Helovīnu noskaņās ejiet uz izstādi Ķirbis jūsu veselībai Dabas muzejā. Informācija: www.dabasmuzejs.gov.lv.

MarieN Studio koncerts Kongresu namā
Svētdien, 1. novembrī Kongresu namā būs MarieN Studio piecu gadu jubilejas koncerts. Kopā ar bērniem uzstāsies – studijas patronese Marija Naumova, studijas pasniedzēji un draugi – Liene Šomase, Normunds Rutulis, Jānis Stībelis, Aina Poiša, Agnese Barone, Baiba Berķe u.c. Biļetes: sākot no 4 LS, visās Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv.

Izbaudiet krāsaino rudeni!
Ja nevēlaties doties uz pasākumiem, izejiet vienkārši pastaigāties vai brīvdienās aizdodieties uz Siguldu. Rudens lapas vēl arvien mūs priecē visā krāšņumā.

Galda spēles
Taču, ja laika apstākļi vai noskaņojums liek palikt mājās, uzspēlējiet ar savu bērnu kādu spēli – Riču Raču, Cirku, kārtis, Monopolu, Alias vai jebkuru citu, kas jums abiem, visiem trīs, četriem vai pieciem (atkarīgs no jūsu ģimenes locekļu skaita) sagādā prieku!

Helovīnu trakulības!
Un neaizmirstiet par Helovīniem, kas tiek svinēti naktī uz 1. novembri, tātad sestdien! Pat tad, ja jūs šos svētkus neatzīstat, bērniem noteikti patiks, ja vismaz mājās mazliet paķēmosieties šim notikumam par godu – izkrāsosiet sejas, izgrebsiet spocīgu ķirbi vai pārģērbsieties un iesiet dziedāt kaimiņiem pie durvīm, lai dabūtu konfektes!:) Idejas Helovīnu maskām un svinībām smelies Svētku un atpūtas sadaļā: Helovīni.

Izlasi arī:
Idejas skolēnu brīvdienām
 
1 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas