13 gadīgs zēns kļuvis par tēti! 77

 17. februāris 2009 9:00 Ziņa


Lielbritānijā kāds 13 gadīgs zēns vārdā Alfijs kļuvis par tēti. Viņa bērna mātei Čantelei Stedmenai ir 15 gadi, ziņo portāls The Sun, kur publicētas arī jaunās ģimenes fotogrāfijas un video. Abi jaunie cilvēki ir apņēmības pilni uzņemties vecāku lomu un uzskata, ka meitiņai Meisijai būs labs tētis un mamma.Foto: www.thesun.co.uk


Meisija tika ieņemta pēc tam, kad jaunieši vienu nakti bija nodarbojušies ar nedrošu seksu. Par Šanteles grūtniecību abi uzzināja tikai 12 grūtniecības nedēļā, taču abi jaunieši atteicās no domas par abortu. 13 gadīgais Alfijs, kuram vēl pat nav bijis balss lūzums presei saka: "Es domāju, tas ir forši, ka mums ir bērns!"

Tai pat laikā puisēns atzīst: „Pagaidām vēl nedomāju, kā mēs to varēsim atļauties. Es nesaņemu kabatas naudu. Mans tētis dažas reizes iedod man 10 sterliņu mārciņas,” saka puisis, piebilstot, ka šobrīd tā īsti nezinot arī, cik, piemēram, maksā autiņbiksītes..

Zēns, kurš uzņēmies atbildību par jaundzimušo meitiņu Meisiju, vizuāli vairāk atgādina astoņgadnieku, nevis 13 gadus vecu zēnu. Viņa tēvs presei atzinis, ka, lai arī dēlam nav ne jausmas, kur viņš iekūlies, Alfijs pret notiekošo cenšas izturēties ar vislielāko nopietnību. "Tā vietā, lai mājās spēlētu datorspēles, Alfijs gribēja būt pirmais, kurš redz savu meitiņu pēc dzemdībām. Viņš visu laiku mīļo un bučo viņu, baro ar pudelīti".


Alfijs stāsta, ka abi ar Čanteli jau no paša sākuma priecājušies, ka viņiem būs bērns, taču negribējuši to teikt saviem vecākiem, jo baidījušies no brāziena.. Arī šobrīd Alfijs un Čantele ir pārliecināti, ka spēs būt labi vecāki savai meitiņai, taču mazliet uztraucas par apkārtējo attieksmi pret viņiem.

Skatīt vairāk jaunās ģimenes bildes un video: http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/article2233878.ece

Avots: www.thesun.co.uk
77 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas