Par sienas apkrāsošanu sodīs jaunieti

 27. oktobris 2009 18:00 Ziņa

Piektdien kāds jaunietis Lāčplēša ielā vēlējās nokrāsot kādas ēkas sienu ar melno krāsu. Tā kā tas ir administratīvi sodāms pārkāpums, jaunietim būs jāmaksā sods.Foto: mammamuntetiem.lv


23.oktobrī Rīgas Pašvaldības policijas Centra rajona dežūrdaļā saņemts izsaukums uz Lāčplēša ielu, kur kāds jaunietis ar melnas krāsas baloniņu apzīmējot ēkas sienu.

Pašvaldības policijas darbinieki, nekavējoties apsekojot tuvējo teritoriju, panāca un aizturēja vainīgo personu, pie kuras atrasts arī melnas krāsas baloniņš, ar kuru bojāta ēkas siena.

1993.gadā dzimušajam jaunietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par ēku bojāšanu ar uzrakstiem. Sods par ēku bojāšanu ir līdz 100 latiem, bet, ja ēkas īpašnieks ceļ pretenziju par bojājumu rezultātā nodarītajiem zaudējumiem viņa īpašumam, vainīgajam tie jāsedz.

Tāpēc, mīļie vecāki, painteresējieties, vai Helovīnu noskaņās jūsu bērns nav iegādājies melnu vai citas krāsas baloņu. Sienas apkrāsošana (ja vien tā nav jūsu privātmāja), var izrādīties dārgs prieks!

Informāciju sagatavoja: Inese Tīmane, Rīgas Pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas