Vai profesionālā matu kosmētika kļūs plaša patēriņa prece?

Dzēsts lietotājs

Lasīju, bet neko konkrētu tā arī nesapratu, izņemot par nātrija lauretsulfītu.....Kad ejam pie friziera, viņš taču nepiemeklē šampūnu konkrēti manam matu tipam un, piemēram, matu lakas es nelietoju nemaz, jo man nepatīk sajūta pēc to lietošanas. Mati jau tāpat ir taukaini un bieži jāmazgā, bet ar matu laku tie kļūst vēl briesmīgāki un jāmazgā jau otrajā dienā vai jāstaigā briesmīgā paskatā. Žēl, ka nekas nebija minēts par matu žāvēšanu. Vieni saka, ka fēnot or labi, tajā pašā laikā citi - kaitīgi. Bet raksta beigas jau atkal velk uz eko-kosmētikas saitu, kur cenas ir oi,oi,oi. Lai nu saka, ka šampūns kalpos nez ck ilgi, bet....

Dzēsts lietotājs

Man gan šis raksts likās riktīgi labs. Un to esmu pārbaudījusi, ka profesionālā kosmētika ir labāka par masu produkciju. :) 

Dzēsts lietotājs

Pagaidaam  no profesionaalaas matu kosmeetikas esmu   izmeeginaajusi tikai vienu sampuunu un kondicionieri REVLON firmas.Ieteica frizieriite un pati man sagaadaaja.Cena par abiem nebija leeta,bet teiksu godiigi sajuusmaa neesmu,teiksu pat viilusies.Piekam sampuuns tika piemekleets atbilstosi maniem matiem un galvas aadai

Dzēsts lietotājs

Rakstam jau nav nekāda vaina - ir, ko padomāt. Mana friziere jau arī iesaka, kādas firmas šampūnus un kondicionierus vajadzētu lietot, bet neesmu mēģinājusi, tāpēc nevaru ne kritizēt, ne labus vārdus teikt.

Dzēsts lietotājs

Es arī abos piegājienos aplauzos-nepatika man ne frizieres ieteiktasi TIGI,ne KEUNE. Tikai naudiņa ne maza izmesta nejēdzīgi :( Ļoti ceru, ka kādreiz šāds raksts būs arī par ekokosmētiku ;)

Dzēsts lietotājs

No savas pieredzes visiem varu ieteikt Baltkrievu komeetiku--Sampuunus,balzaamus,ejas kreemus utt .Tie tik tiesaam ir loti loti labi un razoti tiek no dabiigaam izejvielaam.Cik pati esmu lietojusi un vedusi un daavinaajusi,visi ir sajuusmaa.Mati veseliigi un spiidiigi,ne blaugznu ne kaa.Un nav jaateeree nauda par mistiskiem pretblaugznu sampuuniem vai kreemiem kur reklamee muuziigo jauniibu!

Dzēsts lietotājs

Es arī par Baltkrievijas kosmētiku varu teikt labus vārdus! Vēl gan neesmu tikusi līdz sejas kosmētikas līdzekļiem, bet šampūni, vannas putas ir labi!

Dzēsts lietotājs

jau gadus 3 lietoju tikai profesionālos matu kopšanas līdzekļus - šampūnu, kondecionieri un serumu vai eļļu matu galiem. nespēju iedomāties, ka varētu atgriezties pie produkcijas kas nopērkama Drogās.
pie tam vēl - matus mazgāju bieži, jo tie no dabas man taukaini, bet labs šampūns pietiek 3 mēnešiem, kāmēr kaut kāds parastais izlietojās nepilna mēneša laikā. līdz ar to nevarētu teikt ka sanāk stipri dārgāk.
man vislabāk patīk daži no Bonacure produktiem, Alpafarf.
pirms apmēram gada padevos vēlmei ietaupīt un nopirku pantene pro v matu masku - mati kļuva šausmīgi nepilnu 2 nedēļu laikā, lai gan kādreiz lietoju un biju apmierināta.

1 2

Kategorijas