Mirkļiem, kad gribas sevi palutināt

 26. oktobris 2009 11:00 Reklāmas projekts

The Body Shop jaunie, izsmalcinātie mazgāšanās un ķermeņa kopšanas līdzekļi ziemas vidū uzbur smaržu un siltumu. Sevis lutināšanas mirkļiem piedāvājam jaunu izstrādājumu sēriju - svinīgo Black Velvet Apricot. Izstrādājumi pārdošanā būs ierobežotu periodu no 19. oktobra līdz decembra beigām.Publicitātes foto.


Black Velvet Apricot ir eleganta un izsmalcināta izstrādājumu sērija, kas lieliski piedien tumšajam un noskaņām bagātajam ziemas laikam. Izstrādājumu samtainās smaržas vaininieks ir plūmju un aprikožu krustojums, auglis ar nosaukumu Black Velvet Apricot. Visos sērijas mazgāšanās un ķermeņa kopšanas izstrādājumos ir ādu mitrinošā plūmju un aprikožu kauliņu eļļa, kā arī aprikožu šķirnes Black Velvet ekstrakts. Skaistie zilā un melnā krāsā veidotie iepakojumi ir stilīga izvēle vannas istabai.

Biezais un ķermeni bagātīgi mitrinošais sviestkrēms Black Velvet Apricot Body Butter (cena Ls 11.90) satur daudzas ādu kopjošas dabas izejvielas, kas iegūtas godīgās tirdzniecības ceļā: ši sviestu, kakaosviestu, kā arī sojas, sezama, babasu un parariekstu eļļu. The Body Shop radījusi plašāko godīgās tirdzniecības programmu visā kosmētikas industrijā: ar tās starpniecību vairāk nekā 25 000 cilvēku dažādās pasaules malās par savu darbu un izstrādājumiem saņem taisnīgu samaksu.

Black Velvet Bath & Shower Nectar (cena Ls 5.50) ir maigs dušas sīrups, kas ādu viegli iesmaržina un attīra. Tas ir ideāls izstrādājums relaksējošai peldei vai dušai. Izstrādājumā iekļautais aprikožu Black Velvet ekstrakts un godīgās tirdzniecības ceļā iegūtais dabīgais medus mitrina ādu.

Izstrādājumu sērijā Black Velvet Apricot ietilpst arī:
BLACK VELVET APRICOT BATH & SHOWER GEL - 5,50 Ls
BLACK VELVET APRICOT BODY SMOOTHER - 9,70 Ls
BLACK VELVET APRICOT SOAP - 2,20 Ls
BLACK VELVET APRICOT BODY BUTTER - 11,90 Ls
BLACK VELVET APRICOT SHIMMER LOTION - 10,70 Ls
BLACK VELVET APRICOT LIP BALM - 3,50 Ls
Black Velvet Apricot Candle - 9,70 Ls
Black Velvet Apricot Diffuser - 16,70 Ls
Black Velvet Apricot Home Fragrance Oil - 3,50 Ls

 

Produktus var iegādāties Latvijā The Body Shop veikalos tirdzniecības centros Alfa, Mols, Spice, Domina, Origo un Galerija Centrs, kā arī Liepājā tirdzniecības centrā Kurzeme.

 

/REKLĀMAS PROJEKTS/
 
0 Pievienot komentāru

Kategorijas