Publicitātes foto.


Mīlestība un tā tālāk...

 26. oktobris 2009 10:00 Reklāmas projekts

Love etc... ir The Body Shop jaunais, lieliskais parfīms, kas mūsu veikalos būs jau oktobra vidū.Love etc... ir pievilcības, stilīguma, pašapziņas un starojuma pilns parfīms. Love etc... atbilstoši nosaukumam ir cieņas apliecinājums dažādām mīlestības formām – mīlam savus tuvos, mums ir mīļas atmiņas, mīlas pilna attieksme mēdz būt pret ceļojumiem, dabu, labu ēdienu un citām mums svarīgām norisēm un dzīves sniegtajām baudām.
Love etc... ir valdzinošs Ēģiptes jasmīna un siltu vaniļas un sandalkoka nianšu apvienojums.


Pievilcīgās smaržas autors ir viens no pasaules pazīstamākajiem parfimēriem Dominiks Ropions. Starp viņa agrāk veidotajām kompozīcijām ir tādi veiksmes stāsti kā Armani Code, Burberry London, Thierry Mugler Alien, Dior Dune, kā arī Sarah Jessica Parker Lovely.
Love etc... iezīmē vēsturisku pagriezienu smaržu pasaulē, jo tas ir pirmais eau de parfum, kura sastāvā ir godīgās tirdzniecības ceļā iegūts alkohols. Tas tiek iegūts no Ekvadorā audzētām cukurniedrēm.


Izstrādājumi un cenas:
Smarža Love etc... eau de parfum, cena Ls 19.90 / 50 ml
Smarža Love etc... eau de parfum, cena Ls 14.00 / 30 ml
Ķermeņa sviesta krēms Love etc. ... Body Butter Ls 14.00 / 200 ml (vienīgais no kolekcijas izstrādājumiem, kas būs pieejams veikalos no 2009.gada novembra)
Ķermeņa losjons Love etc... Body Lotion, cena Ls 8.50 / 200 ml
Dušas želeja Love etc... Body Wash, cena Ls 6.50 / 200 ml

Love Etc... izstrādājumi mūsu veikalos būs no 2009. gada oktobra vidus.
Produktus var iegādāties Latvijā The Body Shop veikalos tirdzniecības centros Alfa, Mols, Spice, Domina, Origo un Galerija Centrs, kā arī Liepājā tirdzniecības centrā Kurzeme.

 

/REKLĀMAS PROJEKTS/
 
0 Pievienot komentāru


Kategorijas