Dziedošo ģimeņu šovā atgriežas Dukuri (video)

 26. oktobris 2009 0:00 Ziņa

LNT sirsnīgā projekta Dziedošās ģimenes atgriešanās koncertā skatītāji atdeva vairāk kā 30 000 balsu, lai šovā atgrieztos Dukuru ģimene no Raiskuma.Otru iespēju ieguvušie Dukuri bija no sirds priecīgi un saviļņoti par skatītāju lēmumu. "Prieks ir baigais, ir sajūta, ka drusku esam pārspējuši paši sevi" pēc koncerta portālam mammam.lv/tetiem.lv plati smaidot teica dziedošās Dukuru ģimenes tētis Edijs, vienlaikus atzīstot, ka tagad būs pa nopietnam jādomā, ko darīt tālāk. "Ir skaidrs, ka skatītāji no mums gaida ļoti daudz, ar labi nodziedāts vien nepietiks", teic Edijs.

Dukuru ģimenes uzstāšanās atgriešanās koncertā:

,

INTERVIJU AR DUKURU ĢIMENI UN VIDEO SKATI ŠEIT!


Svētdienas vakarā skatītājiem bija jāizvēlas un jābalso, kurai no sešām izbalsotajām ģimenēm būs iespēja atgriezties un cīnīties par Latvijas skanīgākās ģimenes titulu. Atgriešanās koncertā piedalījās Tīsu ģimene no Talsiem, Krastiņu ģimene no Valmieras, Eglīšu ģimene no Alūksnes, Beitiku ģimene no Limbažu rajona Pāles, Sudmaļu ģimene no Liepājas un Dukuru ģimene no Cēsu rajona Raiskuma.

Tīsu ģimene uzstājās ar savas novadnieces dziesmu Kā lai tev izstāstu?, bet Krastiņu ģimene aizrautīgi dziedāja Vējš aiziet raudādams. Eglīšu ģimene nepilnā sastāvā (jo jaunākā meita devusies uz muzikālo nometni Francijā) izpildīja dziesmu Dzīvīte. Arī Sudmaļu ģimene uzstājās nepilnā sastāvā, jo viens no brāļiem – Reinis operācijas dēļ koncertu skatījās slimnīcā, Sudmaļi izpildīja brāļa Kristapa pašsacerēto dziesmu Tik Tev. Kuplā Beitiku ģimene aizkustināja skatītājus ar sirsnīgi izpildītu grupas Bet Bet dziesmu Pieklauvē. Bet Dukuru ģimene pretēji iepriekš sludinātajam bija sarūpējuši ļoti krāšņu un izjustu priekšnesumu, izpildot dziesmu Feeling good.

Koncertā uzstājās un ar saviem priekšnesumiem patīkami pārsteidza arī tās ģimenes, kurām žūrijas vērtējums šai koncertā bija tikai simbolisks, jo viņas jau iepriekšējā koncertā bija nodrošinājušas sev dalību 1. novembra dziedāšanas svētkos. Viens no lielākajiem pārsteigumiem biju divu Eriņu ģimenes tēta Andra komponēto dziesmu pirmatskaņojumi plašākai publikai. Vienu no šīm dziesmām – Zemei un dziesmai – ļoti aizkustinoši un izjusti nodziedāja pati Eriņu ģimene, bet otru – Likteņa sūtnis – ļoti smeldzīgā noskaņā dziedāja māsas Legzdiņas, turklāt dziesmas laikā pie māsām iznāca pats komponists, uzdāvināja katrai baltu rozi un izgrieza ar valsi ar Gundegu un Aiju. Vēl viens pārsteigums bija tas, ka Vītoli izpildīja rokgrupas Metallica dziesmu Nothing else matters. Ļoti augstu žūrijas un skatītāju novērtējumu izpelnījās Igauņu ģimenes daudzbalsīgi nodziedātā latgaļu tautasdziesma Kad es dzimu. Čigāniskās noskaņās un vijoles pavadījumā Riču ģimenes izpildījumā izskanēja Raimonda Paula dziesma Par pēdējo lapu, savukārt Grīnhofu ģimene priecēja visus ar gaišu ziemas dziesmiņu Pirmās sniegpārsliņas.

Skaties iepriekšējo koncertu video!

 


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141