Vecāki pieprasa jauniešiem skolā mācīt seksuālo atturību

Dzēsts lietotājs

Nu tad uzvelkam visiem metāla apenes ar milzīgu atslēgu!

Varbūt vecākiem vajadz'tu vairāk laika veltīt savām atvasēm, tad prātā nebūs tik sekss vien! Labāk, lai dāvina prezervatīvus skolās, lai sekss paliek bez sekām!

Dzēsts lietotājs

Prezervatīvi mēdz plīst...

Dzēsts lietotājs

Pilniigi un 100% atbalstu shaadu akciju!!! Jau tad, kad es gaaju pamatskolaa, "krutaakaas"bija taas, kuras jau bija paarguleejushas, taadeelj veeleejos liidzinaaties vinjaam. Varbuut, ja man buutu bijusi shaada audzinaashana, tad nebuutu tik agri uzsaakusi dzimumdziivi un tgd buutu laimiigi preceejusies:)

Dzēsts lietotājs

Gerda, bet vai tev ģimenē tai laikā, kad gāji pamatskolā par savstarpējām attiecībām un seksu ar mammu ir bijusi saruna???? Es uzskatu, ka pamats nāk no ģimenes. Un tikai. Un nav nekas nosodāms, ja papildus pieejama kāda informācija par izsargāšanos. Ja mājās tēma 'sekss un savstarpējās attiecības' ir TABU, tad var gadīties visādi.

Dzēsts lietotājs

Koks ar diviem galiem. P

Dzēsts lietotājs

Viss jau būtu labi,ja vien nebūtu tie aborti....lai cik cenšas popularizēt konrtakcepcijas līdzekļus utt,vienalga ir liels aborta skaits - manuprāt tas nav normāli!!!!
Vai zinājāt ka abortētie bērniņi nonāk ellē??? Jo bērns maksā par savu vesāku kļūdām līdz 4 paaudzei!!! Un viņš tur ir tik ilgi,kamēr kāds no vecākiem nenožēlo grēkus un to ko ir izdarījis,un kā jūs domājat,tādu ir daudz????

Dzēsts lietotājs

vispār jau seksuālajai izlaidībai nav nekāda sakara ar atturību līdz laulībām, tāpat kā pasaulē sliktākais veids kā kaut ko aizliegt ir moralizēšana un šāda veida kategoriska attieksme.Visa atlsēga ir izglītošana un informēšana, kā arī,piekrītu, tam jānak no ģimenes draudzīgi saprotamā veidā kā piemēram arī no papardes zieda. Tad jau drīzāk pusaudžiem jārāda piemērs par pašapziņu kā neskriet visiem pakaļ, nevis vienkārši teikt cik tas amorāli, cik kaitīgi, tā dzimst paaudze, kas tik tumsā naktskreklu novelk. Šādas žests likās liekulīgs un savā veidā tumsonīgs

Dzēsts lietotājs

Jauniešiem bieži liekas ka ar viņiem taču nekas nevar notikt un ar to arī viss sākas.Pusaudžiem taču patīk pārkāpt aizliegtas lietas tāpēc jo vairāk moralizēs un aizliegs jo mazāk klausīsies.IR jārunā gan par kontracepciju gan arī attiecību veidošanu un kā tās veidot( piekrītu par pašapziņas celšanu) ne tikai moralizējot un rādot pārspīlētas filmas(par atturību un dzimumdzīves briesmām),bet arī arī normāli runājot par to ģimenē(neuzspiežot viedokli) un es arī esmu par Papardes zieda akcijām,jo jauniešiem ir jāzin kā sevi pasargāt,tāpat kā būtu labi zināt kas ir aborts,un kādas ir tā sekas.Mana mamma par to nerunāja tāpēc informāciju ieguvu pārsvarā no žurnāliem-taču kad pati sāku mācīties medicīnu jau izglītoju arī citus,ko reizēm sanāk darīt arī tagad,jo strādāju ginekoloģijā,un draugu un paziņu lokā ik pa brīdim atrodās kāds kas grib iegūt informāciju ko arī neliedzu,labāk lai lieto kontracepciju nevis taisa abortu-jo tā kā darbs ar to ir cieši saistīts tad varu pateikt kā tas izskatās un mati reizēm ceļas stāvus redzot ka sieviete vai pat pusaudze mammas pavadībā pēc kāda laiciņa atkal ir klāt uz nākošo...vai kad puisis meitenei kas izadrijusi abortu atnes ziedu klēpi vai milzu dāvanu tad jādomā vai drīz nsekos nakamais...
1 2 3

Kategorijas