Foto: Māra Ančupāne, mammām.lv/tētiem.lv


"Dziedošo ģimeņu" atgriešanās koncerts sola spraigu cīņu

 23. oktobris 2009 11:10 Ziņa

Svētdien, 25. oktobrī, plkst. 20:20 LNT sirsnīgajā raidījumā Dziedošās ģimenes gaidāma sīva cīņa, jo par atgriešanos cīnīsies sešas izbalsotās ģimenes: Tīsu ģimene no Talsiem, Krastiņu ģimene no Valmieras, Eglīšu ģimene no Alūksnes, Beitiku ģimene no Limbažu rajona Pāles, Sudmaļu ģimene no Liepājas un Dukuru ģimene no Cēsīm.Sudmaļu Reinis nokļūst slimnīcā
Visdramatiskāk gatavošanās atgriešanās koncertam rit Sumdaļu ģimenē, jo viens no brāļiem šonedēļ nokļuvis slimnīcā. "Vēlējāmies nodziedāt dziesmu, kas mums ir vistuvākā – Kristapa dziesmu Tik Tev, kas būtu kā veltījums visiem, visiem – gan mūsu pašu ģimenēm un mīļotajiem cilvēkiem, gan citām iepazītajām dziedošajām ģimenēm, ar kurām esam sadraudzējušies šova laikā," stāsta Kristīne. Dziesma stilististiski nav popdziesma, tādēļ tās instrumentālajam skanējumam piesaistījām mūsu draugus, gatavojām aranžējumu, divreiz braucām uz mēģinājumu Rīgā. Bet ceturtdienas rītā Reinis nokļuva slimnīcā, tika veikta operācija, tāpēc viņš, pašam un mums par lielām bēdām, nevarēs piedalīties svētdienas koncertā. Reiņa  partiju tagad mācām mūsu brālim Aivim, kuram, iespējams, šī būs pirmā publiskā solodziedāšanas reize kopš bērnu dienām. Īstenībā kopskaņu varēsim novērtēt tikai piektdienas vakarā, kad atbrauks no Jelgavas mūsu vienīgā māsīca šaipus okeāna Evija un notiks mēģinājums pilnā sastāvā. Ļoti ceram, ka izdosies šo dziesmu pasniegt tā, kā bijām iecerējuši un lai tā kļūtu par mīlestības apliecinājumu visiem un katram, kas ar mums vienoti sirdī!"
 

Ceturtdienas rītā Reinis nokļuva slimnīcā, tika veikta operācija, tāpēc viņš, pašam un mums par lielām bēdām, nevarēs piedalīties svētdienas koncertā. Reiņa  partiju tagad mācām mūsu brālim Aivim, kuram, iespējams, šī būs pirmā publiskā solodziedāšanas reize kopš bērnu dienām.


 Arī Eglīšu ģimene dziedās nepilnā sastāvā
"Gatavojamies it kā mierīgi, bet vienlaikus diezgan drudžaini. No vienas puses, esam paguvuši atpūsties, no otras – pēc pārtraukuma ir grūtāk mobilizēties. Šoreiz mums grūti gāja ar dziesmas izvēli. Dziesmu tik daudz, tomēr tā kā vecāki bija pārsvarā, mūsu izvēle krita par labu Raimonda Paula dziesmai, kas īpaši tuva vecākiem," stāsta Eglīšu ģimenes mamma. "Šoreiz uzstāsimies trijatā, jo jaunākā meita devusies uz muzikālo nometni Francijā. Tiesa, ar zināmām skumjām, jo ļoti gribēja dziedāt šovā, tomēr nometne jau bija sen ieplānota. Tā, ka uz skatuves kāpsim trijatā".

Šovā redzēsim arī neizbalsotās ģimenes
Šonedēļ šovā redzēsim un dzirdēsim ne tikai izbalsotās, bet arī pārējās sešas ģimenes. Par to, kā koncertam gatavojas viena no neizbalsotajām ģimenēm, stāsta Grīnhofu mamma Liene: "Dziesma mums ir, domājam par koncepciju. Pirms pāris nedēļām, kad uzsniga sniegs, neviļus sāku dziedāt par sniegpārsliņām. Tā šī dziesma pie mums atnāca. Gribam iesaistīt arī grupu savā priekšnesumā un nospēlēt ko līdzīgu restorāna, salonmūzikai. Jāsaka godīgi, ka šoreiz stresa ir daudz mazāk, jo nav cīņa par palikšanu. Gribam radīt ziemīgas, vieglas un mazliet baltas sajūtas un noskaņu".
 
Nākamsvētdien skanēs skatītāju izvēlētas dziesmas! Tu vēl vari nobalsot!
Savukārt 1. novembra raidījumā skanēs tikai jūsu, skatītāju, izvēlētas dziesmas! Kas jādara, lai balsotu? Šīs nedēļas laikā, apmeklējot LNT mājas lapas sadaļu Dziedošās ģimenes, kreisajā pusē pie sadaļas Nedēļas jautājums rotējošā secībā katrai ģimenei tiek piedāvātas 3 dziesmas. Izvēlies, tavuprāt, labāko vai interesantāko dziesmu, kuru vēlētos dzirdēt attiecīgās ģimenes izpildījumā. Rezultātus apkoposim un katrai ģimenei tiks noskaidrota viena dziesma, par kuru būs visvairāk balsu.
Balsot vari līdz 25. oktobrim, lai ģimenes paspētu sagatavoties un priecēt mūs visus ar jūsu izvēlēto dziesmu 1. novembra raidījumā.

IZLASI ARĪ! Legzdiņu māsas nomet svārkus

un
skaties iepriekšējā - joku koncerta fotogaleriju!

Un seko līdzi Katrīnas Pasternakas piezīmēm portālā par Dziedošu ģimeņu šovu!
0 Pievienot komentāru


Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141