Nāc uz otro rudens talku Bērnu slimnīcā! 1

 22. oktobris 2009 10:00 Ziņa

LIELO labie darbi Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā Vienības gatvē turpinās. Šoreiz tiksimies 24. oktobrī, plkst. 11.00, lai turpinātu sakopt slimnīcas teritoriju.Foto: mammamuntetiem.lv


Mūsu pirmā talka pulcēja vairāk nekā 200 talcinieku, paveikts tika ļoti daudz – iekārtoti jauni apstādījumi, sakārtots bērnu spēļu laukums, nogrābtas pirmās rudens lapas, kā arī apgleznots desmitiem metru pelēkās un drūmās betona sētas.

Tagad slimnīcai mūsu palīdzība nepieciešama atkal. LIELO rudens talkas II darba uzdevumi:
•    kopīgiem spēkiem nogrābt bagātīgi sabirušās koku lapas;
•    apgleznot nākamo betona sētas posmu;
•    palīdzēt slimnīcas dārzniecei rudens dārza darbos un turpināt bērnu laukuma labiekārtošanu.

Darbiņš atradīsies ikvienam – gan lielam, gan mazam! Piedalies un kļūsti par LIELO! Talkas organizatori būtu ļoti pateicīgi, ja talcinieki līdzi paņemtu savu grābekli, lāpstu vai otu – visu, kas būtu noderīgs darba procesā. Lūdzam talciniekus pieteikties iepriekš, sūtot ziņu talka@lielie.lv.

Lielie Bērnu slimnīcai ir nekomerciāla kustība – internetā radusies atbildes reakcija bezatbildīgai un tuvredzīgai valsts bērnu veselības politikai. Teritorijas sakopšanas talkas ir tikai viena no mūsu aktivitātēm, jo vēl ir jāpadara daudz – slimnīcas teritorija naktī ir neapgaismota un bīstama, mazajiem slimniekiem un personālam trūkst daudzu ikdienā nepieciešamu lietu, ir jāpabeidz ar sabiedrības atbalstu aizsāktais Vecāku mājas projekts. Tāpēc Bērnu slimnīcai ir svarīgs ikviena atbalsts – piedaloties talkā, ziedojot naudu vai praktiskas un slimnīcā nepieciešamas lietas.

Skaties fotoreportāžu no pirmās Lielo talkas Bērnu slimnīcā


Jaunumiem par talku un Lielo aktivitātēm sekojiet līdzi www.lielie.lv.
1 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas