Radot „Teletūbijus”, veidotāji lietojuši kokaīnu 29

 22. oktobris 2009 10:00 Ziņa

Lielbritānijas raidsabiedrības BBC vadība, to vidū arī bērnu raidījumu redakcija, atļāvusi saviem darbiniekiem lietot narkotikas, atzinusies bijusī telekanāla Children’s BBC producente Sāra Grēma, vēsta portāls www.kasjauns.lv.
40 gadus vecā Grēma intervijā laikrakstam The Daily Mail stāsta, ka kolēģi viņai piedāvājuši kokaīnu jau pirmajā darba dienā. Pēc tam viņa nokļuvusi krietni smagākā narkotiku atkarībā. Grēma deviņus gadus lietojusi halucinogēnus, turklāt nav vairījusies to darīt arī darbā.

Kas interesanti, BBC vadība ne tik vien nav atlaidusi darbiniekus — narkomānus, bet pat slavējusi viņus par nestandarta domāšanu. Līdz ar to, visticamāk, ka pazīstamie un bērnu iemīļotie seriāli, ko radījusi raidsabiedrība BBC ir vieni vienīgi narkomānu murgi. Šāds pieņēmums var izrādīties patiess arī attiecībā uz angļu valodas mācību programmu Muzzy, kuras galvenais varonis ir zaļš briesmonis, un seriālu Teletūbiji, kas stāsta par četrām nesaprotama veida radībām.

BBC bērnu pārraides jau agrāk daudzus izbrīnījušas ar savu visai dīvaino saturu. Pirms diviem gadiem Polijas varas pārstāvji secināja, ka teletūbiji — četri krāsaini radījumi, kas nepārtraukti apkampjas — propagandē homoseksuālismu. Polijas bērnu tiesību aizsardzības aģentūras vadītāja tad sacīja: "Es pamanīju, ka Tinkijam Vinkijam ir sieviešu rokassomiņa, taču es neapjēdzu, ka viņš ir zēns. Sākumā es nodomāju, ka somiņa ir vienkārši lieka šim teletūbijam. Vēlāk uzzināju, ka tam var būt ir homoseksuāla pieskaņa."

 

Avots: www.kasjauns.lv

 

 
29 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas