Turpinām iepazīt Rīgu!

 21. oktobris 2009 9:00 Ziņa

Pēc neilga pārtraukuma Rīgas Sarunas – tematiskās pastaigas ir atgriezušās. Tikai ar dažām mazām izmaiņām. Tumšajā gada laikā aicināsim iepazīt Rīgu nedēļas nogalēs, dienas gaišajā laikā.Foto: Rūta Erenfrīde


Rīgas Sarunas ir interesants un saistošs veids, kā iepazīt it kā jau labi pazīstamo Rīgu - tās ielas un namus, kā arī izjust dažādu pilsētas rajonu burvību. Ekskursijas (precīzāk gan būtu teikt - pastaigas) formāts iesaista visus tās dalībniekus stāstīšanas procesā un tas paver plašas iespējas uzzināt daudz vairāk informācijas nekā tad, ja stāstītājs ir tikai viens cilvēks.
Gaidīsim visus interesentus.

Tuvākās Rīgas Sarunas notiks:
24. oktobrī pl.11.30
Vecrīga (I maršruts) – uzzināsi, kur atrasts Rīgas kuģis un kur bija Rīgas ezers, Siļķu iela un Cūku iela un kur bija Princešu noliktava.

24.oktobrī pl.14.30
Veļu laikā - pie Raiņa, Brāļu kapos un pie Baltajiem krustiem...

25.oktobrī pl. 14.30
Ķīpsala – kāpēc pilsētas centrā dzīvo ķengurs, kur top jauns muzejs un pārvietotās koka mājas..

31.oktobrī pl. 11.30
Sarkandaugava – uzzini, kur sodīja raganas, cukura ražošanas pirmsākumi, nervu slimības un...

1. novembrī pl.14.30
Jūgendstila Rīga (I maršruts) – jūgendstila brīvdabas muzejs, glezna uz nama sienas un namu iekšpagalmi

Lai piedalītos „Rīgas Sarunās” iepriekš jāpiesakās uz e-pastu sarunas@citariga.lv, norādot vēlamo datumu. Sīkāku informāciju iespējams saņemt rakstot uz e-pastu vai zvanot 26143120.

Katrā Rīgas Sarunā varēs piedalīties 6- 10 dalībnieki, lai tā tiešām varētu izvērties par sarunu. Vienas Rīgas Sarunas aptuvenais ilgums 1,5 stundas. Dalības maksa vienā „Rīgas Sarunā” 2.00 Ls (vienai personai). Lai sarunas ritētu raitāk Laima uzcienās ar...

 

www.citariga.lv
 
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas