Latvijas Leļļu teātri jubilejas sezonā sveic iluzionisti Dace un Dante Pecolli

 21. oktobris 2009 9:00 Ziņa

24. oktobrī plkst. 11.00, izrādes „Nāc pie puikām!” laikā, Latvijas Leļļu teātrī viesosies iluzioniste Dace Pecolli, kopā ar savu „puiku” - septiņgadīgo Enriko Danti Pecolli - starpbrīdī priecējot skatītājus ar burvju trikiem un priekšnesumiem.Foto no izrādes "Nāc pie puikām!"


Iluzionisti Pecolli ar izrādēm un šoviem uzstājušies visā pasaulē, dibinājuši Baltijas iluzionistu biedrību A.M.B.E.R. un 2008. gadā Mārupē atvēruši Iluzionisma teātri un Burvju triku muzeju, kurā skatāmi eksponāti pat no 16. gs.
 
Izrāde „Nāc pie puikām!” paredzēta bērniem no 6 gadu vecuma. Pēc E. Ņizjurska stāsta motīviem radītais diskomūzikls, kas tik lielu popularitāti ieguva 80. gadu beigās, Valda Pavlovska režijā atdzimis pavisam mūsdienīgā, atraktīvā un multimediālā izrādē, kur lelles un aktieri, Elitas Patmalnieces ietērpti, rada krāsaini azartisku detektīvstāstu. Raimonda Paula dziesmas aranžējis Gunārs Kalniņš, kas kopā ar Riharda Šešo oriģinālo videografiku veido stāstu par mūsdienu bērniem un jauniešiem labi atpazīstamām tēmām – draudzību, atstumtību, atkarību, piedzīvojumu kāri u.c., kas ar savu aktualitāti gūst lielu atsaucību jauno skatītāju vidū.
 
Biļetes uz izrādi iespējams iegādāties Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās un Latvijas Leļļu teātra kasē.
 
Vairāk informācijas meklē šeit!
 

  
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas