Publicitātes foto.


Arēnā Rīga piedzīvojumu festivāls „Ceļojums kosmosā”!

 20. oktobris 2009 16:00 Reklāmas projekts

Šosestdien, 24. oktobrī, Arēnā Rīga notiks 2.piedzīvojumu festivāls CEĻOJUMS KOSMOSĀ. Visas dienas garumā no plkst. 11:00 līdz 19:00 (ieeja pasākumā līdz 17:00) ģimenes aicinātas apmeklēt milzu piepūšamo atrakciju labirintu un radošās darbnīcas. Festivāla tēma ir Kosmoss, tāpēc ikviens festivāla apmeklētājs šajā dienā kļūs par kosmonautu un apmeklēs Saules sistēmas lielās planētas — Merkuru, Veneru, Marsu, Jupiteru, Saturnu, Urānu un Neptūnu.Festivāla norises laiks nav izvēlēts nejauši. 24.oktobris ir pirmā skolas rudens brīvlaika diena. Tā ir kā dāvana skolēniem pēc pirmā mācību posma, lieliska iespēja atpūsties kopā ar ģimeni, lai, atgriežoties pēc brīvlaika skolā, būtu ko atcerēties un pastāstīt klasesbiedriem.

Planētu labirintu, līdzīgi kā pirmajā bērnu festivālā, veidos piepūšamās atrakcijas un šķēršļu joslas, kuras tiks papildinātas ar dažādiem uzdevumiem — gan radošiem, gan arī jautriem un fiziskiem — lai bērni varētu gan no sirds iztrakoties, gan iepazīt pārsteidzošo Kosmosa pasauli, uzzinot kaut ko jaunu. Atrast ceļu starp zvaigznēm palīdzēs kosmosa karte, kurā par katru apmeklēto atrakciju ceļotāji saņems apliecinājuma zīmogu, bet galapunktā ikviens kosmonauts kļūs par pilntiesīgu Kosmosa noslēpumu grāmatas īpašnieku.

Festivāla balva — Kosmosa noslēpumu grāmata ir īpaši veidota šim pasākumam. Tajā ietverti daudzi aizraujoši un izglītojoši stāsti par Kosmosu — planētām, zvaigznēm un Kosmosa izpēti, kas papildināti ar āķīgiem uzdevumiem, lai mazie ceļotāji varētu arī pēc pasākuma mājās atcerēties festivālā pieredzēto un iegūt papildus zināšanas.

Pašus mazākos festivāla apmeklētājus gaidīs mazuļu atrakcijas.

Biļetes iepriekšpārdošanā Biļešu servisa tirdzniecības vietās ir lētākas, bet pasākuma norises vietā — dārgākas. Lai neveidotos rindas pie atrakcijām, biļetes tiek tirgotas uz dažādiem laikiem, un katra ģimene var izvēlēties sev ērtāko festivāla apmeklējuma laiku. Bērniem vecumā līdz 4 gadiem ieeja festivālā un darbošanās mazuļu stūrītī, ja bērniņš neapmeklē lielo labirintu, ir bezmaksas. Pensionāriem (uzrādot apliecību) ieeja pasākumā bez maksas.

Pasākuma apmeklētājus lūdzam iepazīties ar pasākuma noteikumiem mājas lapā www.festivals.lv

 

/REKLĀMAS PROJEKTS/

 
0 Pievienot komentāru


Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas