Apturi bērnu un jauniešu seksa tirdzniecību!

 20. oktobris 2009 13:00 Reklāmas projekts

2009.gada oktobrī The Body Shop Latvijā pievienojas starptautiskajai The Body Shop kampaņai “Apturi bērnu un jauniešu seksa tirdzniecību”. Kampaņa norisināsies visos The Body Shop veikalos Latvijā līdz pat 2010.gada septembrim.Publicitātes foto.


Cilvēku Tirdzniecība šobrīd ir trešā lielākā un visstraujāk augošā organizētās noziedzības sfēra pasaulē. Vairāk kā 1.8 miljoni bērnu visā pasaulē tiek pakļauti tirdzniecībai un seksuālai izmantošanai. Virknē valstu, to vidū arī Latvija, problēma ir plaši izplatīta, bet neapzināta un nereģistrēta, jo upuri nevēršas pēc palīdzības, nemeklē informāciju un atbalstu.

Kampaņa Latvijā norit sadarbībā ar biedrību “Sieviešu resursu centrs MARTA”, kas veicinot izpratni un ietekmējot sabiedrības attīstību, pārstāvot un aizsargājot demokrātiskas vērtības, iestājas par dzimumu līdztiesīgu sabiedrību, sniedz atbalstu sievietēm un jauniešiem, kas cietuši no cilvēku tirdzniecības un vardarbības. Biedrība veic preventīvo darbu, rīkojot akcijas, informatīvus pasākumus, nodrošinot pirmo bezmaksas karsto tālruni, lai informētu un izglītotu sabiedrību, novērstu cilvēku tirdzniecības risku, kā arī sniegtu atbalsta pakalpojumus un rehabilitāciju cilvēku tirdzniecības upuriem.

Sniedz savu roku, lai atbalstītu mūsu kampaņu “Apturi Bērnu un Jauniešu Seksa Tirdzniecību”, jo kopā mēs varam palīdzēt. No katra pārdotā Roku krēma “Maigas Rokas, Laba Sirds” Ls 4.50 nodrošina palīdzību daudziem Latvijas bērniem un jauniešiem, kas tiek pārdoti un seksuāli izmantoti. Jo vairāk mēs pārdosim, jo vairāk mēs varam sniegt tik ļoti nepieciešamo atbalstu. Sākotnējais kampaņas mērķis ir atjaunot un uzturēt bezmaksas karsto tālruni. Turpmāk zvanot uz numuru 80002012, ikviens kurš ir tirdzniecības upuris, saskata to, nonācis aizdomīgā situācijā vai vienkārši norūpējies par kādu savu tuvinieku, varēs saņemt profesionālu informāciju un palīdzību.

Kampaņas roduktus var iegādāties Latvijā The Body Shop veikalos tirdzniecības centros Alfa, Mols, Spice, Domina, Origo un Galerija Centrs, kā arī Liepājā tirdzniecības centrā Kurzeme.

www.thebodyshop.lv

 

/REKLĀMAS PROJEKTS/
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas