Foto iesūtījusi Laura Garoza, mammam.lv reģistrētā mamma.


Izlasi nedēļas anekdoti! (09.10-16.10)! Uzvarētājam balvā — spēle un biļetes!

 20. oktobris 2009 11:45 Konkurss

NEDĒĻAS ANEKDOTE! Brālis Edgars: "Mammu, uztaisi man, lūdzu, rupjmaizi ar sviestu!" Pienāk mazais brālis Veins un saka: "Neēd rupjmaizi! Atkal sāksi rupji runāt!" (Iesūtījusi Ingrīda Cellere).Šīs nedēļas uzvarētāja ir Ingrīda Cellere ar anekdoti "Rupjmaize". Balvā - SIA Multinero izdotā spēle „No skaņas līdz vārdam” un biļetes uz 2 biļetes uz Marijas Naumovas bērnu – jauniešu studijas MarieN Studio 5 gadu jubilejas labdarības koncertu 2009. gada 1. novembrī plkst. 18:00 Rīgas Kongresu namā.
 
PĀRSTEIGUMA BALVA!!! Piedzīvojumu festivāls „Ceļojums kosmosā” dāvina biļetes 4 personām GITAI AKIMOVAI par bērnu anekdoti „Slinkā saule”. Piedzīvojumu festivāls „Ceļojums kosmosā” notiks sestdien 24.oktobrī Arēnā Rīga.


Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107. Balvas var izņemt mēneša laikā no uzvarētāju publicēšanas datuma.
 


Iesūti arī tu savu joku un nākamajā nedēļā balvā saņem grāmatiņas no „Zvaigznes ABC”.
 


Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (23.10.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.

Visus bērnu jokus lasi šeit!
 
0 Pievienot komentāru


Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas