Bērnudārzā mazos pieskatījusi iereibusi audzinātāja... (video ar atzīšanos!)

Dzēsts lietotājs

es esmu pati stradajusi par aukli un lai nestasta pasacinjas ka tad kad atnak bernem pakal vinja tani laika mazga tualeti ,auklitei jabut blakam bernem un jazin kurs ir atnacis bernam pakal jo tani laika grupinja var ienakt ari pavisam sves cilveks kurs var bernem izdarit pari ,bet tualeti jamazga tad kad berni gul ,es tadam cilvekam ,savu bernu neusticetu ,ja kadreiz ta bijusi loti labs cilveks ,tad dzive ir mainijusi katru no mums ,un man loti zel ka labus cilvekus dzive ir samaitajusi

Dzēsts lietotājs

Es tik nesaprotu,kaapeec vinju attaisnoja,un vinja turpina straadaat??? Es peec tada gadiijuma savu beernu uz bernudarzu pie vinjas vairs nevestu...
Galvenais no saakuma atziistas,ka iedzeerusi alinju [lai neteiktu,ka kaut ko stipraaku],bet peec tam jau izdomaa,ka dzertas zaales,un tas par alinju pateikts uztraukuma...njaa (fool)
Es arii esmu straadaajusi beernudaazraa,un ja audzinaataajas nav grupaa,tad ar beerniem paliek aukle,jo nevar beernus bez uzraudziibas atstaat...Tualetes mazgaat un paareejo,tad,kad ir audzinaataaja,kas beernus pieskata..

Dzēsts lietotājs

ai, ai ai kā samelojās visi! Laikam tā audzinātāja ir īsta mafija, kad visi cenšas viņas ādu paglābt, pat b/d vadītāja!

Dzēsts lietotājs

žēl, ka b/d vadītājas acīs bērni paliek otrajā plānā

Dzēsts lietotājs

ta b/d vaditaja pati izskatas pec tadas, kas mil iedzert..

Dzēsts lietotājs

atlaist gan to audzinaataaju ,gan vadiitaaaju :@  joptvai,vienreiz saka shita aotreiz shitaaa. abaam probleemas.  abas nahrenizeet no  beernudaarza,un vietaa  jaapienjem jauni kompotenti cilveeki.

Dzēsts lietotājs

Ārprāta murgi!

Dzēsts lietotājs

Viegli teikt - es vairs pie tādas nevestu. Bet ja nav cita dārziņa, bet uz darbu jāiet? Ko iesākt..? Es mammu vietā neapstātos, par šo ir jārunā, un ja kaut kur Latvijā notiek līdzīgas lietas, par tām nekādā gadījumā nedrīkst klusēt!
1 2 3 4

Kategorijas