Bērnudārzā mazos pieskatījusi iereibusi audzinātāja... (video ar atzīšanos!) 32

 20. oktobris 2009 11:00 Ziņa

LNT raidījums Tautas balss saņēmis šokējošu ziņu no vairākām Kārsavas pilsētas māmiņām. Mammas stāsta, ka audzinātāja, kurai uzticēti viņu trīsgadīgie mazuļi, darba laikā mēdzot piedzerties...
Mammas jau sen manījušas, ka dārziņā kaut kas nav īsti kārtībā. Bērniem regulāri mugurā uzvilktas svešas, mitras drēbes un bieži ir nosalušas rociņas un kājas. Aizvadītā trešdiena, kad audzinātāja streipuļojusi un Andžela ieraudzīja dēliņu Juri ar sasistu galvu, pielika punktu pacietības mēram. Viņa nolēma vairs neklusēt!

Tautas balss kopā ar saniknotajām māmiņām devāmies pie bērnudārza vadītājas Janīnas Rodikovas. Kaut kā neticami šķiet, ka tādas lietas, ikdienā strādājot plecu pie pleca, palikušas nepamanītas... "Es pirmo reizi dzirdu tādu versiju, es nebiju dzirdējusi!" atbildēja Janīna Rodikova, Kārsavas pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja. Sižeta veidotāji dārziņa vadītāju palūdza uz sarunu uzaicināt arī audzinātāju, kuru pagājušajā trešdienā reibuma stāvoklī redzēja ne viena vien mamma.
Sākumā audzinātāja noliedza, ka liktenīgajā dienā bijusi piedzērusies. Taču pēc karstām diskusijām nodarītajā tomēr atzinās... Vadība un padotā gan izmisīgi centās pielabināties, lai gadījumu noslēptu, tieši tāpēc Tautas balsij radās aizdomas, ka šeit roka roku mazgā. Bērnudārza priekšniece gan solās darbinieci turpmāk rūpīgāk pieskatīt, taču māmiņas nobažījušās, ka no viņu atklātības tagad cietīs bērni. Izskatās, ka darbinieces priekšnieci nerespektē, tāpēc Tautas balss komanda iejaukties lūdza Kārsavas pašvaldību. "Paņemsim paskaidrojumu no iestādes vadītājas, un lai vecāki vēršas ar iesniegumiem. Viņai, lai kauna traipu noņemtu no visa bērnudārza, būtu jāatkāpjas labprātīgi," atzina Pēteris Laganovskis, Kārsavas pilsētas domes priekšsēdētājas vietnieks.
Tiesa gan, audzinātāja darbu turpina, jo neesot faktisku pierādījumu par minētās sievietes reibuma stāvokli... (bet nofilmētā atzīšanās sižetā?!). Taču amatā esot pazemināta bērnudārza vadītāja... Notikumiem Kārsavas bērnudārzā sekosim līdzi!


 32 Pievienot komentāru


Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas