Legzdiņu māsas nomet svārkus (video)

 22. oktobris 2009 11:00 Ziņa

Pirms Dziedošo ģimeņu joku koncerta pagājušajā svētdienā Legzdiņu māsas smēja: „Mums jau tas nebūs nekas jauns, katrā koncertā mums ir pa joku dziesmai!” Tomēr šai reizei viņām plānā bija krietni lielāks pārsteigums, nekā citas reizes — skatītāju rindas pāršalca izbrīnas saucieni, kad tautastērps mirklī pārtapa košos un gaisīgos bruncīšos.


 ,

Māsas — Gundega un Aija — atklāja, ka čaukstīgos bruncīšus darinājušas pašas, par izejmateriāliem izmantojot krāsainus iepirkumu maisiņus. Katra māsa saviem svārkiem izmantojusi 100 maisiņus un vieni svārciņi tapuši apmēram pusstundas laikā. Par savām sajūtām pašdarinātajos brunčos, māsas jautri smejot atteica, ka sajūta ir ļoti gaisīga!:)
Uz žūrijas jautājumu, kādi vēl pārsteigumi viņus sagaida turpmāk, Gundega un Aija šķelmīgi smaidot atbildēja, ka ja reiz šādā pasākumā iesaistījušās, ir gatavas uz visu.
Aizvadītās svētdienas koncerts parādīja dalībnieku izdomu un gatavību jokot uz pilnu klapi, tā bija arī īsta tērpu parāde, kurā katrs parādīja ko īpašu.

Vītolu ģimene ar krāšņiem tērpiem un dramatisku aizveda senā pasakā par bruņinieku Johanu, Igauņu ģimene parādīja kārtīgu lustīgu latgaliešu ansambli, pieaicinot viesmāksliniekus — gotiņu un slaucēju. Taču, vislielākais pārsteigums vairumam bija Grīnhofu ģimene fantastiskajos zvēru kostīmos. Uz skatuves kopā ar ģimeni devās arī vismazākais no Grīnhofiem — lauvēns Valters. Viņi izdancojās pēc sirds patikas, grozot dupšus, metot kūleņus un dauzoties uz nebēdu.


Noskaties video ar visu dziedošo ģimeņu joku dziesmām!


Joku koncerta foto galerija!

Taču arī šosvētdien, 25. oktobrī, plkst. 20:20 projekta Dziedošās ģimenes raidījums būs īpašs, jo atgriezīsies un ar skaistām dziesmām mūs priecēs sešas ģimenes, kuras jau ir izbalsotas no Dziedošajām ģimenēm, lai cīnītos par iespēju iekļūt atpakaļ sirsnīgajā projektā, un tās ir: Tīsu ģimene no Talsiem, Krastiņu ģimene no Valmieras, Eglīšu ģimene no Alūksnes, Beitiku ģimene no Limbažu rajona Pāles, Sudmaļu ģimene no Liepājas un Dukuru ģimene no Cēsīm.

Nākamsvētdien skanēs skatītāju izvēlētas dziesmas! Tu vēl vari nobalsot!
Savukārt 1. novembra raidījumā skanēs tikai jūsu, skatītāju, izvēlētas dziesmas! Kas jādara, lai balsotu? Šīs nedēļas laikā, apmeklējot LNT mājas lapas sadaļu Dziedošās ģimenes, kreisajā pusē pie sadaļas Nedēļas jautājums rotējošā secībā katrai ģimenei tiek piedāvātas 3 dziesmas. Izvēlies, tavuprāt, labāko vai interesantāko dziesmu, kuru vēlētos dzirdēt attiecīgās ģimenes izpildījumā. Rezultātus apkoposim un katrai ģimenei tiks noskaidrota viena dziesma, par kuru būs visvairāk balsu.
Balsot vari līdz 25. oktobrim, lai ģimenes paspētu sagatavoties un priecēt mūs visus ar jūsu izvēlēto dziesmu 1. novembra raidījumā.
 


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141