Aicina bērnus piedalīties Helovīna zīmējumu konkursā

 16. oktobris 2009 11:00 Ziņa

Līdz pat šā gada 30. oktobrim jeb Helovīna dienai tirdzniecības centrs Mols un LNT raidījums Tautas Balss aicina visus Latvijas bērnus piedalīties zīmējumu konkursā. Turklāt itin visi zīmējumu autori tiks arī pie pārsteiguma dāvaniņām.


Zīmējums: Kalvis Kārlis Vanags (8 gadi)


Bērnu uzdevums ir atsūtīt savus zīmējumus ar Helovīna dienas tēmu raidījumam Tautas Balss uz Elijas ielu 17 vai atstāt to t/c Mols informācijas centrā. Visi bērnu darbi tiks izstādīti ne tikai īpašā Helovīnu izstādē tirdzniecības centra Mols Mākslas zonā, kura nepārtraukti tiks paplašināta ar katru no jauna saņemto darbu. Zīmējumu izstāde tiks atklāta 19. oktobrī plkst. 19:00.

Visi bērni, kas būs iesnieguši konkursam savus darbus, saņems dāvaniņas no bērnu apavu veikala Piki Mondi. Pēc izstādes izlozes kārtībā viens no zīmējumu autoriem varēs laimēt Piki Mondi 100 Ls dāvanu karti, savukārt otrs — iespēju veselu gadu bez maksas apmeklēt Annels rotaļu istabu. Mazie mākslinieki savus darbus var izgatavot arī uz vietas Molā pie bērnu rotaļu istabas Annels, par to saņemot pārsteiguma dāvaniņas.

Atsaucoties Mola rīkotajam konkursam par Helovīna tēmu, īpašu radošumu parādījuši Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra Mākslas studijas Leļļu darbnīcas mazie mākslinieki. 4. – 8. klašu bērni izgatavojuši veselu velna duci ar oriģinālām un skaistām raganiņām, kuru tapšana prasījusi aptuveni 3 mēnešus, turklāt tajās izmantoti galvenokārt dabīgi materiāli. Arī visas raganiņas priecēs Mākslas zonas apmeklētājus. 

Bez bērnu Helovīna dienas zīmējumiem t/c Mols Mākslas zonā būs apskatāma arī mākslinieka Marta Dakņa izstāde lielformāta izdruku apgleznošanas tehnikā, kā arī Daigas Jomas rotu izstāde.