Vācu „PHYRIS“ kosmētika

 15. oktobris 2009 15:00 Reklāmas projekts

PHYRIS ir augstākās klases kosmētika ar unikālo 3 fāžu koncepciju. Tradicionālajā kosmētikā ir divas fāzes: 1. fāze — ādas attīrīšana un 2. fāze — ādas kopšana (serumi, krēmi, maskas).


Reklāmfoto


PHYRIS kosmētikā ir iekļauta pilnīgi jauna fāze — ādas aktivēšana ar speciāli šim mērķim radītiem SOMI aktivētājiem. SOMI aktivē ādas dabīgās funkcijas, vairākus desmitus reižu pastiprinot iepriekš lietoto produktu efektivitāti. Kosmētikas produktu plašais spektrs atbilst pat visizsmalcinātāko patērētāju prasībām.

Kosmētikas kvalitāte atbilst ar starptautisko sertifikātu ISO 900 apstiprinātiem standartiem. Produkcijas nevainojamo kvalitāti garantē rūpīga izejvielu atlase un kontrole, kā arī modernāko un dārgāko tehnoloģiju pielietošana ražošanā. Izejvielas tiek iepirktas tikai no piegādātājiem ar lielisku reputāciju, bet produkcijas kvalitāte un ekoloģiskā tīrība papildus tiek pārbaudīta ražotāju laboratorijās. Kosmētika tiek ražota atbilstoši farmācijas standartiem.

Kosmētikas koncepcija — augstas kvalitātes ekoloģiski tīru augu valsts izcelsmes izejvielu, jūras produktu un biotehnoloģiskā ceļā iegūtu vielu sintēze.


Kosmētikas koncepcija — augstas kvalitātes ekoloģiski tīru augu valsts izcelsmes izejvielu, jūras produktu un biotehnoloģiskā ceļā iegūtu vielu sintēze.
Kopšanas sistēma ir kompleksa, t.i., vienlaikus tiek risinātas vairākas problēmas, ņemot vērā faktu, ka vairāk nekā 60% cilvēku ir jutīga āda. Produktu sastāvā ietilpstošie triglicerīdi, keramīdi un lipīdi atjauno ādas hidrolipīdu aizsargslāni, tāpēc manāmi pazemina ādas reakciju uz ārējiem kairinājumiem, tās jutīgumu. Šie produkti stimulē ādas dabīgās rezerves, atjauno ādas spēju ne vien efektīvi aizsargāties pret vides kaitīgo iedarbību, bet arī reģenerēties, kā arī normalizē metabolisma procesus.

Produktu spektrs ir ļoti plašs, tāpēc tie ļauj efektīvi risināt vissarežģītākās kosmētiskās problēmas, piemēram, attālina ādas novecošanos, mazina mīmikas grumbas, novērš alerģiju, likvidē ādas pūtītes, hiperpigmentāciju, celulītu utt.
Kosmētiku testē universitātes klīnikās.
Kosmētika tiek izgatavota un testēta rūpnīcās, tādējādi nodrošinot ražotāja atbildību par jūsu izvēlētā produkta iedarbības rezultātu un kvalitāti.
Mūsu piedāvātā kosmētika vienmēr ir svaiga, jo mēs importējam to ik pa 1–2 mēnešiem tieši no ražošanas līnijām.

PHYRIS risina visas jūsu ādas problēmas, efektīvi samazinot tās iespējas būt /kļūt jutīgai. Ir ļoti svarīgi izvēlēties produktu, kas atbilst tieši jūsu ādas individuālajām vajadzībām.

Panākumi grantēti — un šobrīd jau zināms: PHYRIS zīmols ieguvis prestižo BEAUTY FORUM Award 2008 balvu.

2008. gada novembrī zīmols PHYRIS saņēma BEAUTY FORUM Award 2008 balvu par augstajiem klientu apmierinātības rādītājiem, jaunajiem sasniegumiem un augstvērtīgo servisu. Šī balva tika piešķirta, pamatojoties uz neatkarīgas, prestižas tirgus izpētes kampaņas rezultātiem, ko veica uzņēmums Health & Beauty Business Media GmbH.
Mēs patiesi lepojamies ar šo apbalvojumu un daļu šī goda vēlamies dot arī Jums jo bez Jums tas nebūtu iespējams! Paldies par uzticību un lojalitāti mūsu zīmolam.

MĒS JUMS PIEDĀVĀJAM KVALITĀTI, DROŠĪBU, EFEKTIVITĀTI, PLAŠU IZVĒLI UN MŪSU KOSMETOLOGU PROFESIONĀLAS KONSULTĀCIJAS!
 

Ienāc www.e-kosmetika.lv!