Mana pasakainā balle

 15. oktobris 2009 11:00 Reklāmas projekts

Balle — tie vienmēr ir elpu aizraujoši svētki. Grezna pasaka, kurā galvenās lomas atveidoja paši viesi — tāda šogad izvērtās Oriflame Baltijas Direktoru Godināšanas Balle. „Tā bija mana skaistākā šīs vasaras balle!” teic Oriflame direktore Diāna Klesūne.Burvju triki, rožu ziedlapiņas un citi pārsteigumi viesus gaidīja ik uz soļa. "Oriflame" publicitātes foto


Jau pie ieejas svinīgi izgreznotajā zālē dvēsele nodrebēja brīnuma priekšnojautās. Viss līdz sīkumiem pārdomāts — grīda nokaisīta rožu ziedlapiņām, reibinošs sveču aromāts, jauniņas balerīnas — elfi, dzīvās skulptūras, kas sagaida viesus, un ziedu jūra... Sperot soli pāri slieksnim, nokļūsti tik pasakainā skaistumā, ka bail aizvērt acis — ja nu tas viss pēkšņi izgaist?

 

Ziedu tematika
Brīnišķīgā ziedu tēmas ideja — Oriflame Noslēpumainais Dārzs — radīja prieka un viegluma noskaņu, no ikdienas realitātes pārceļot noslēpumainajā svētku pasaulē. Šajā vakarā viss bija saistīts ar ziediem — pat galdiņi pierastās numerācijas vietā nodēvēti dažādu ziedu vārdos — viesi sēdēja pie Liliju, Neļķu, Krizantēmu, bet paši svarīgākie Oriflame Dārza ziedi — TOP 15 Līderi ar pavadoņiem un kompānijas vadība — pie Rožu galdiņiem.


Kad vakara vadītāji Edmunds Kaševskis un Veronika Plotņikova no skatuves lasīja ziedu raksturojumus, zālē pie attiecīgajiem galdiņiem sēdošie viesi tajos centās saskatīt līdzības ar sevi, savu raksturu, biznesa vadības stilu... Toties komiski aizkustinošie vārdi „... uz galda vāzē stāv krizantēmas, bet rozes sen jau vītušas...”, ļoti iespējams, pie Krizantēmu galdiņa sēdošos direktorus uzvedināja uz domu — laiks iekarot jaunas virsotnes!


Maģiskā gaisotne, brīnumi, pārvērtības, apburoša mūzika — tas viss aizrāva elpu, liekot sirdij sisties straujāk un dvēselei — dziedāt.

 

Prēmijas un direktoru godināšana

Kad uz skatuves tika aicināti jaunie direktori un jaunus karjeras pakāpienus sasniegušie direktori, zālē valdošo romantikas un greznības atmosfēru papildināja veiksmes un panākumu aromāts. Skaisti, laimīgi, veiksmīgi — viens pēc otra uz skatuves uzplauka Oriflame ziedi. Prēmijas par jaunu līmeņu sasniegšanu, Izaugsmes prēmijas un čeki ar vairākām nullēm, kurus pasniedza Baltijas vadība — Juris Bariss, Galina Kekštiene, Heli Helma un Reģionālais NVS un Baltijas valstu direktors Johans Rozenbergs, lika just lepnumu par mūsu kompāniju, kura tik dāsni un skaisti izrāda atzinību saviem partneriem.

Pie foto: Kopējā prēmijās izmaksātā summa bija 85 000 eiro!
Brīdī, kad tika sveikti mūsu jaunie Dimanta direktori Rita Rudusāne un Ojārs Pļaviņš, acīs sariesās asaras — no skaistuma, lepnuma, prieka un iedvesmas. Patīkami, ka sveikt šo augsto titulu ieguvējus Direktoru Godināšanas Ballē bija ieradies arī slavenais latviešu dziedātājs Lauris Reiniks, kurš Baltijas direktoriem, bet jo īpaši Ritai Rudusānei un Ojāram Pļaviņam, veltīja trīs dziesmas. „Mēs visi esam radošu profesiju ļaudis, mēs visi esam nedaudz traki,” Lauris teica un nodziedāja dziesmu Es neesmu neprātīgs, tikai brīvs.

 

Dimanta direktori
Divkāršo Dimanta direktoru Maritas un Gundara Liepiņu brīnumainā parādīšanās uz skatuves — pēc iluzionista Genādija Paļčevska viena vienīga rokas mājiena! — izsauca tādu ovāciju un sajūsmas saucienu vētru, ka, likās, pasaule uzsprāgusi daudzkrāsainās dzirkstelēs, trāpot ikvienam tieši smadzenēs. Iespējams ir viss! Nākamo mākslinieku uzstāšanās pastiprināja pasakaini nereālā mirkļa iespaidu — Miervalda Jenča un Zaļā Siguldas kora brīnumainās balsis — mūzika, veltīta tikai un vienīgi Maritai un Gundaram. Un, protams, iluzionistu Genādija un Jeļenas Paļčevsku šovs Levitācija — īsts lidojums uz skatuves. Likās, šajā brīdī visa zāle nedaudz pacēlās gaisā, jo visiem bija izauguši spārni - iedvesmas, ticības un laimes spārni.


Dzīvo ziedu mūžs nav ilgs... Krāšņās balles greznie svētku rotājumi novītīs, aromāts izgaisīs, sveces nodzisīs, jautrās glāžu šķindas noklusīs. Taču iedvesma un prieks, ko mums dāvājusi kompānija, vēlme augt un sasniegt vairāk — dzīvos mūsu sirdīs. Kopības sajūta, gars un degsme, piederība kaut kam tik nozīmīgam, vērienīgam, mirdzošam un visaptverošam — tas paliks ar mums vienmēr, arī pēc tam, kad būs nolaidies Oriflame Noslēpumainā Dārza priekškars. Plauks jauni ziedi, un kopā ar tiem dzims jauna brīnuma gaidas — ilgas pēc nākamās Direktoru Balles.

BALLES BILŽU GALERIJU SKATI ŠEIT!
Diāna Klesūne, Oriflame Direktore
0 Pievienot komentāru

Kategorijas