LNT "Dziedošo ģimeņu" šovu pamet māsa un brāļi Sudmaļi (video) 6

 11. oktobris 2009 23:00 Ziņa

Svētdienas vakarā LNT sirsnīgo projektu Dziedošās ģimenes pēc skatītāju balsojuma pameta Sudmaļu ģimene no Liepājas. Viņi koncertā izpildīja populāro bērnu dziesmu Anniņa vanniņā roķīgā liepājnieku stilā.Foto no LNT mājas lapas


Sudmaļu ģimenes uzstāšanās

,

Sudmaļu ģimene – māsa Kristīne un brāļi Kristaps, Ivars un Reinis šovā pieteikušies pēc mammas ierosinājuma. Savulaik Sudmaļi piedalījušies Spietā kopš pašiem tā pirmssākumiem un ir viena no zināmākajām šīs kustības ģimenēm, tāpēc izdzirdot par pieteikšanos šovam, Sudmaļu mamma bērniem sacījusi: "Jums tur jābūt!"
Pēc izbalsošanas Kristīne teica paldies visiem radiem, draugiem, paziņām un pat pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem, kas šova laikā viņiem dāvājuši tik daudz mīlestības. Atzīstot, ka lielākais ieguvums no dalības Ģimeņu dziedāšanas svētkos ir tas, ka šeit iepazītas tik daudz jaukas ģimenes.

Šīs svētdienas tēma bija – bērnu dziesmas.
Eriņu ģimene uzstājās ar dziesmu Zirgs un Astoņi kustoņi apvienojumu.
Dukuru ģimene dziedāja aizkustinošo Alises ielu. Speciāli šim priekšnesumam Dukuru mamma bija darinājusi mīļas un jaukas spilvenu lelles.
Riču ģimene pārsteidza skatītājus un žūriju, iznākot tērpušies dzīvnieku maskās, un līdz pat žūrijas balsojumam neatklāja savas īstās sejas. Viiņi dziedāja dziesmu Lion sleeps tonight.
Vītolu ģimene kausēja publikas sirdis ar pašsacerētu šūpuļdziesmu, iegūstot visaugstāko žūrijas vērtējumu – trīs desmitniekus.
Grīnhofu ģimenē solista lomā debitēja divgadīgais Valters, kas pēc priekšnesuma labsirdīgā balsī pavēstīja, lai Lauris Reiniks iet pupās! Savukārt Grīnhofu vecākais dēls Dāvis tieši koncertā svinēja savu 10 gadu dzimšanas dienu un pēc priekšnesuma tika sumināt ar kliņģeri un sirsnīgu ģimenes dziesmu.
Igauņu ģimene aizkustināja visus ar dziesmu Ja sirds ir aizdegusies.
Izbalsotā Sudmaļu ģimene dziedāja populāro bērnu dziesmu Anniņa Vanniņā.
Savukārt Legzdiņu māsas šoreiz bija parūpējušās par krāšņiem tērpiem un priekšnesumu, kura laikā abas māsas iesālīja sāli, bet dziesmas beigās tika pie tirm maziem ķipariem!:)

Nākamajā svētdienā šovā uzstāsies vairs tikai septiņas dziedošās ģimenes, koncerta tēma būs – joki. Taču atgādinām, ka līdz šova finālam būs arī atgriešanās koncerts, kurā kādai no izbalsotajām ģimenēm būs iespēja atgriezties.

 

 
6 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141