80.gadu labāko produktu sērija "ORIGINALS" 1

 09. oktobris 2009 17:00 Reklāmas projekts

Atgriezies 80' gadu jautrībā kopā ar The Body Shop 80’ gadu klasiskajiem, vispopulārākajiem produktiem. Tagad tie ir bagātināti ar Kopienu Tirdzniecības sastāvdaļām un iepakoti pudelītēs, kas izgatavotas no 100% pārstrādātas PET plastmasas. 80.gadu iecienītākie produkti ir apvienoti vienā The Body Shop kolekcija - ORIGINALS, kas turpmāk būs mūsu patstāvīgajā piedāvājumā. Visiem ORIGINALS produktiem ir tikai viena, burvīga cena - Ls 3.90.
CARROT MOISTURE CREAM - Burkānu mitrinošs krēms sejai (50ml)  Tas atgriežas! Tas kļūs par Jūsu "kārumu" - kā burkāns zaķim! Šis mitrinošais dienas krēms padara ādu nevatvairāmi maigu un gludu. Piedāvā bagātīgu mitrināšanu visiem ādas tipiem. Viens no vecajiem labajiem The Body Shop® produktiem, pirmo reizi tirgū piedāvāts 1980.gadā, tagad uzlabots ar Kopienu Tirdzniecības sezama eļļu un bišu vasku.

BANANA SHAMPOO- Banānu šampūns (250ml) Tas atgriežas! Saki "Jā!" banāniem un šim satriecošajam šampūnam, kas smaržo tik neatvairāmi gardi, ka gribas to apēst! Vienlaikus tas maigi attīra un palīdz barot matus, padarot tos spīdīgus un mīkstus. Viens no vecajiem labajiem The Body Shop® produktiem, pirmo reizi tirgū piedāvāts 1990.gadā, tagad tas ir papildināts ar Kopienu Tirdzniecības banānu biezeni. Iepakots pudelītē, kas par visiem 100% izgatavota no otrreizēji pārstrādātām izejvielām.

BANANA CONDITIONER- Banānu kondicionieris (250ml) Tas atgriežas! Saki "Jā!" šim neatvairāmā aromāta produktam, tas palīdz barot matus un padara tos spīdīgus, mīkstus un paklausīgus. Viens no vecajiem labajiem The Body Shop® produktiem, pirmo reizi tirgū piedāvāts 1988.gadā, tagad uzlabots ar Kopienu Tirdzniecības banānu biezeni no Ekvadoras un iepakojumu, kas ir videi draudzīgs.

ICE BLUE SHAMPOO- Ice Blue Šampūns (250ml) Tas atgriežas! Šis ir neticami uzmundrinošs un attīrošs šampūns, kas atsvaidzina galvas ādu un padara matus tīrus, mīkstus un veselīgus. Viens no vecajiem labajiem The Body Shop® produktiem, pirmo reizi tirgū piedāvāts 1980.gadā, tagad papildināts ar Kopienu Tirdzniecības alveju. Piedāvājam to pudelītē, kas 100% izgatavota no otrreizēji pārstrādātas plastmasas. 

 

PASSION FRUIT FACIAL CLEANSING GEL- Pasiona attīrošā želeja sejai (250ml) Tā atgriežas! Šis produkts kļūs par Jūsu kaislību- tā ir želeja, kas nesatur eļļu, maigi attīra, noņem no ādas virsmas lieko sebumu nesausinot ādu. Svaigai un tīrai sajūtai. Viens no vecajiem labajiem The Body Shop® produktiem, pirmo reizi tirgū piedāvāts 1988.gadā, tagad uzlabots ar Kopienu Tirdzniecības alveju.

CUCUMBER CLEANSING MILK- Gurķu attīrošs pieniņš (250ml) Tas atgriežas! Tik atvēsinošs kā svaiga gurķa šķēlīte uz ādas! Tas maigi noņem lieko sebumu, dekoratīvo kosmētiku un netīrumus no ādas nesausinot to. Rezultāts- tīra, svaiga, gluda un maiga āda.  Viens no vecajiem labajiem The Body Shop® produktiem, pirmo reizi tirgū piedāvāts 1980.gadā, tagad uzlabots un papildināts ar Kopienu Tirdzniecības sojas eļļu. Iepakojums tagad no otrreizēji pārstrādātas plastmasas.


CUCUMBER FRESHENING WATER- Gurķu atsvaidzinošs sejas ūdens (250ml) Tas atgriežas! Tik vēss un svaigs kā gurķa šķēlīte uz ādas! Šis atsvaidzinošais toniks palīdz noņemt attīrošā pieniņa, netīrumu un dekoratīvās kosmētikas pārpalikumus no ādas nesausinot to. Viens no vecajiem labajiem The Body Shop® produktiem, pirmo reizi tirgū piedāvāts 1980.gadā, tagad uzlabots un papildināts ar Kopienu Tirdzniecības alveju.

DEWBERRYTM BATH AND SHOWER GEL- Kazeņu dušas želeja (250ml) Tā atgriežas! Kārdinoša ogu dušas želeja, kas nesatur ziepes. Paradzēta lietošanai dušā un vannā. Rada izsmalcinātas putas, attīra un viegli iesmaržina ādu ar burvīgo kazenes aromātu. Viens no vecajiem labajiem The Body Shop® produktiem, pirmo reizi tirgū piedāvāts 1988.gadā, tagad uzlabots ar Kopienu Tirdzniecības alveju.

DEWBERRYTM BODY LOTION- Kazeņu ķermeņa losjons (250ml) Tas atgriežas! Kārdinošs ogu ķermeņa losjons, kas mitrina ādu un padara to maigu, gludu un iesmaržina ar neatvairāmo kazenes aromātu. Viens no vecajiem labajiem The Body Shop® produktiem, pirmo reizi tirgū piedāvāts 1988.gadā, tagad uzlabots ar Kopienu Tirdzniecības šī sviestu un babasu eļļu. Iepakots pudelē, kas 100% izgatavota no otrreizēji pārstrādātas plastmasas.

FUZZY PEACHTM BATH AND SHOWER GEL- Persiku dušas želeja (250ml) Tā atgriežas! Šī pūkaino augļu attīrošā želeja ar dzirkstošām persiku notīm rada izsmalcinātas putas, attīra ādu un maigi iesmaržina to. Viens no vecajiem labajiem The Body Shop® produktiem, pirmo reizi tirgū piedāvāts 1992.gadā, tagad uzlabots ar Kopienu Tirdzniecības alveju. Pudelīte pilnībā izgatavota no otrreizēji pārstrādātas plastmasas.

GREEN APPLE BATH AND SHOWER GEL- Zaļo ābolu dušas želeja (250ml) Tā atgriežas! Jūsu āda uzziedēs ar šo svaigo augļu attīrošo dušas želeju! Kraukšķīgu zaļo ābolu smaržas notis un izsmalcinātas putas- tieši tas, kas vajadzīgs, lai maigi attīrītu un viegli iesmaržinātu ādu. Viens no vecajiem labajiem The Body Shop® produktiem, pirmo reizi tirgū piedāvāts 1992.gadā, tagad uzlabots ar Kopienu Tirdzniecības alveju.

Produktus var iegādāties Latvijā The Body Shop veikalos tirdzniecības centros Alfa, Mols, Spice, Domina, Origo un Galerija Centrs, kā arī Liepājā tirdzniecības centrā Kurzeme.

www.thebodyshop.lv

 

 

/REKLĀMAS PROJEKTS/
 
1 Pievienot komentāru

Kategorijas