Iemācīties angļu valodu var par ļoti pieejamām cenām!

 09. oktobris 2009 14:00 Reklāmas projekts

Angļu valodas mācīšanās parasti tiek uzskatīta par dārgu prieku. Taču ne šodien un tikai ne mācību centrā New Horizons! Mūsu mērķis – iemācīt angļu valodu jebkuram interesentam neatkarīgi no viņa zināšanu līmeņa un finanšu iespējām.
Mūsdienās svešvalodu loma sabiedrībā aizvien pieaug, jo valodu zināšanas atver pasauli - palīdz brīvi apceļot pasauli, sniedz lielākas iespējas atrast jaunu darbu vai saglabāt esošo u.tml. Īsāk sakot, svešvalodas sniedz Tev un Taviem tuviniekiem jaunas, vēl nebijušas iespējas.
Starptautiskais mācību centrs New Horizons piedāvā Tev pasaulē populārākās programmas patstāvīgai svešvalodu apguvei Internetā, klasiskos mācību kursus visiem zināšanu līmeņiem, kā arī iespēju apmeklēt mūsu fantastiskā angļu valodas fanu kluba - English Fun Club - nodarbības.
Lai arī kādas būtu Tavas vēlmes un finansiālās iespējas, mēs piemeklēsim tieši Tev atbilstošāko apmācību programmu!
Izvēlies kādu no savām jaunajām iespējām!


APMEKLĒ KURSUS!
Mācību centrs New Horizons piedāvā: mūsdienīgas mācību metodes; profesionālus pasniedzējus, kuriem angļu valoda ir dzimtā; mājīgu atmosfēru; personīgos konsultantus u.tml. Mēs piedāvājam iespējas mācīties tā, kā Tev ir visērtāk!
Pirms pieņemt galējo lēmumu par zināšanu pilnveidošanu, Tu vari apmeklēt mūsu nodarbības vienu nedēļu BEZ MAKSAS. Bet, reģistrējoties kādam no kursiem, Tu SAŅEMSI DĀVANU - JEBKURU IT APMĀCĪBU KURSU sev vai kādam no saviem tuviniekiem.
CENA - no 80 latiem mēnesī. Bezdarbniekiem - tikai 60 latu mēnesī!

SVEŠVALODU KURSI IESĀCĒJIEM TIEŠSAISTĒ: MĀCIES ANGĻU VALODU UN VĒL 30 CITAS PASAULES VALODAS!
Tu jau sen domā - būtu tā kā laiks beidzot... Tagad tiešām ir laiks! Ir laiks saņemties un iemācīties angļu, spāņu, franču vai kādu citu pasaules valodu.
Dynamic Immersion - tā ir pasaulē populārākā programma patstāvīgai svešvalodu apguvei, ar kuras palīdzību Tu kopā ar ģimeni varēsi mācīties izvēlētās valodas jebkurā jums ērtā laikā. Šāda mācību metode var kļūt par jautru un noderīgu laika pavadīšanas iespēju visai ģimenei, jo interaktīvā mācību programma spēj aizraut pat savus vismazākos skolēnus!
CENA - 182 lati gadā.

VIDĒJĀ UN AUGSTĀKĀ LĪMEŅA ANGĻU VALODAS KURSI TIEŠSAISTĒ
Četru līmeņu programma Interaktīvā angļu valoda palīdz attīstīt angļu valodas gramatikas un sarunvalodas teorētiskās un praktiskās zināšanas, būtiski papildināt svešvārdu krājumu, pilnveidot izrunu, kā arī iemācīties raiti lasīt un rakstīt.
Aizraujoši audio un video materiāli, interaktīvas animācijas filmas, daudzveidīgi uzdevumi - tas viss iesaista mācību procesā un ļauj sasniegt vēlamo rezultātu maksimāli īsā laika periodā. Turklāt Tu vari strādāt ar šo programmu patstāvīgi vai kopā ar profesionālu pasniedzēju.
CENA – no 109 lati par vienu apmācību līmeni.

PIEVIENOJIES JAUTRAJAM ANGĻU VALODAS FANU KLUBAM!
Mēs zinām, ka lielai daļai sabiedrības ikdienā problēmas rada angļu sarunvalodas prakses trūkums. Tieši tāpēc mēs esam izveidojuši unikālu angļu valodas fanu klubu - English Fan Club, kas saviem dalībniekiem palīdz likvidēt valodas barjeru un pilnveidot angļu sarunvalodas iemaņas, kuru daudziem tik ļoti pietrūkst.
Kluba biedru tikšanās notiek katru dienu, turklāt tajās vienmēr piedalās profesionāli pasniedzēji, kuriem angļu valoda ir dzimtā valoda. Tev ir tikai jāizvēlas nodarbību tēmas, kas Tevi saista visvairāk: Conversation Club, Movie Night, Business and Communication Lounge vai kāda cita.
CENA - 64 lati mēnesī.

Izmanto iespēju - sāc mācīties angļu valodu un citas svešvalodas starptautiskajā mācību centrā New Horizons jau šodien un gūsti pārliecību pār sevi, saviem spēkiem gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.
Kopā ar mācību centru New Horizons nākotne kļūst drošāka.

 

/REKLĀMAS PROJEKTS/
 
0 Pievienot komentāru

Kategorijas