Foto iesūtījusi Signe Legzda, mammam.lv reģistrētā mamma.


Izlasi nedēļas anekdoti! (02.10-09.10)! Uzvarētājam balvā — griķu spilvens!

 09. oktobris 2009 14:00 Konkurss

NEDĒĻAS ANEKDOTE! Kitija (5 g.) cenšas sevi apskatīt spogulī no muguras. Skatās, skatās un tad sašutusi ziņo: "Nu tā jau viss kārtībā, bet besī ārā, ka izspiežas tie āķi, pie kuriem rokas pieskrūvētas!" Caur smiekliem un asarām mēģināju meitiņai izskaidrot, kas ir lāpstiņas. :) (Iesūtījusi Laura Valtere).Šīs nedēļas uzvarētāja ir Laura Valtere ar anekdoti "Roku āķi mugurā". Balvā - ērtais un veselīgais griķu spilvens no www.grikuspilveni.lv
 
Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107. Balvas var izņemt mēneša laikā no uzvarētāju publicēšanas datuma.
 

Iesūti arī tu savu joku un nākamajā nedēļā balvā saņem SIA Multinero izdoto spēli „No skaņas līdz vārdam” un biļetes uz 2 biļetes uz Marijas Naumovas bērnu – jauniešu studijas MarieN Studio 5 gadu jubilejas labdarības koncertu 2009. gada 1. novembrī plkst. 18:00 Rīgas Kongresu namā.
 

Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (16.10.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.

Visus bērnu jokus lasi šeit!
 
 
0 Pievienot komentāru


Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas