Uzticamas rūpes par mūsu veselību 1

 09. oktobris 2009 10:00 Reklāmas projekts

Bioloģiskā un biodinamiskā lauksaimniecība ir sarežģīta zinātne. Tas ir plašs praktisku zināšanu klāsts, sējot noteiktus kaimiņaugus noteiktās kosmiskās konstelācijās, augsnes mēslošanai izmantojot kompostu un kūtsmēslus, pret augu kaitēkļiem un slimībām pārsvarā izmantojot pašas dabas līdzekļus – kukaiņu dabīgos ienaidniekus un miglojumus ar izvilkumiem.Publicitātes foto.


Mērķis ir veselīga augsne veselīgiem augiem, dzīvnieku un cilvēku veselībai, ar cilvēcisku inteliģenci un labu gribu sekmējot pozitīvu attīstību. Bioloģiskās lauksaimniecības pamatā ir veselīga un bagāta augsne, kas pati spēj pretoties kaitēkļiem un slimībām.
Bioloģiskajā lauksaimniecībā augi ne tikai neuzkrāj ķīmiskās vielas, bet arī netiek mākslīgi stimulēti vai piebaroti, tādējādi tie spēj uzkrāt daudz vairāk mūsu organismam un veselībai vērtīgu vielu. Šādi izloloti, katrs no tiem ir īpašs, un no šiem augiem iegūtās eļļas un ekstrakti iegūst īpaši dziedniecisku spēku.

 

Šāds dziedniecisks spēks piemīt kosmētikai ESSENTIAL CARE, kuras sastāvā atkarībā no katra konkrētā produkta ir līdz pat 100% bioloģiski audzētu sastāvdaļu (nebioloģiskās sastāvdaļas arī tiek pakļautas ļoti stingrai kontrolei, un, protams, nav pieļaujamas visas veselībai un videi kaitīgās ķīmiskās vielas). Katrs produkts ir īpaši izlolots, pie to sastāva strādā ārstniecisko augu pazinēja un profesionāla aromterapeite Mārgarete Vīdsa. Meklējot un neatrodot piemērotus ādas kopšanas līdzekļus sev un saviem ģimenes locekļiem, kas cieš no ekzēmas, 1980.gados viņa sāka tos izgatavot pati. Pieaugot radu, draugu un paziņu interesei par Mārgaretes gatavotajiem produktiem, visa ģimene nolēma to attīstīt vēl tālāk, izveidoja uzņēmumu un pakāpeniski paplašināja piedāvāto produktu klāstu, veicot gadiem ilgus pētījumus un testus pirms produktu laišanas tirgū.
Zinot pietiekami daudz par to, kādu kaitējumu nodara neiedomājami plašais ķīmisko vielu kokteilis mūsdienu kosmētikas līdzekļos, Mārgaretei un viņas meitai Abijai bija svarīgi cilvēkiem garantēt ESSENTIAL CARE kosmētikas tīrību, iegūstot Eiropā stingrākās sertifikācijas institūcijas SOIL ASSOCIATION sertifikātu par kosmētikas organisko sastāvu. Visos produktos ir maksimāli daudz ārstniecisko augu, kas ne tikai kopj ādu un matus, bet arī ārstē visdažādākās ādas problēmas – alerģijas, ādas kairinājumus, ekzēmu, psoriāzi, sēnīti... Mārgarete ir radījusi šampūnu, kurš pasaulē pirmais ieguva Soil Association sertifikātu (Maigais ārstniecisko augu šampūns).

 

Nevienā no šiem produktiem tu neatradīsi naftas produktus (minerāleļļa, šķidrais parafīns, petrolātums), parabēnus, silikonu, nātrija lauril(et) sulfātu (SLS, SLeS), glikolus, sintētiskas krāsvielas vai smaržvielas, urīnvielu, dimetikonu, TEA, DEA un daudzas citas ķīmiskas vielas, kuru lietošanu ierobežotā daudzumā atļauj Eiropas Savienības likumi, taču Soil Association aizliedz, pamatojoties uz zinātniskiem pētījumiem.
Šī sertifikācijas institūcija stingri uzrauga ne tikai pašu kosmētikas līdzekļu sastāvu, bet arī visu ražošanas ciklu, sākot ar izejvielu piegādātājiem. Tas ESSENTIAL CARE kosmētikas lietotājiem garantē maksimālu produktu tīrību. Dzimtajā Lielbritānijā ESSENTIAL CARE strauji kļuva populārs, pateicoties savām izcilajām ārstnieciskajām īpašībām un augstajai kvalitātei. Tagad šī ārstnieciskā kosmētika ir kļuvusi pazīstama ar Latvijā un citās pasaules valstīs. Neraugoties uz to, Mārgarete visus produktus vēl joprojām izgatavo pati; nelielās partijās, kas garantē produktu svaigumu.


Ja tevi interesē dabīga kosmētika un vēlies vairāk uzzināt par ESSENTIAL CARE un organisku kosmētiku, mēs tevi gaidīsim uz neformālu bezmaksas semināru 2009.gada 9.novembrī plkst.18.00 Pasaules tirdzniecības centrā Rīga, Elizabetes ielā 2, Mazajā semināru zālē 1.stāvā. Semināru vadīs Mārgaretes meita un uzņēmuma vadītāj Abija Vīdsa, un viņa labprāt uzklausīs visus tevi interesējošos jautājumus par bioloģisko lauksaimniecību, kosmētiku un ESSENTIAL CARE.


Vairāk par ESSENTIAL CARE, kā arī sarakstu ar veselībai kaitīgajām ķīmiskajām vielām uzzini www.dabiga-kosmetika.lv!


Kā arī esi laipni aicināta piedalīties aptaujā, kuras dalībnieku vidū tiks izlozēts uzvarētājs, kurš savā īpašumā iegūs dāvanu – ESSENTIAL CARE komplektu – Roku un ķermeņa losjonu, Lavandas ķermeņa šampūnu, Olīveļļas ziepes un Atslābinošu ēterisko eļļu maisījumu!


Aptaujas anketu meklē šeit!


Dzīvojam zaļi! Un tiekamies 9.novembrī!
Tava www.dabiga-kosmetika.lv

*Avots informācijai par lauksaimniecību www.antroposofija.lv, Ilze Žola „Biodinamiskā lauksaimniecība”

 

/REKLĀMAS PROJEKTS/
 
1 Pievienot komentāru

Kategorijas