Sejas kopšanas programma rudenim 1

 08. oktobris 2009 12:00 Reklāmas projekts

Ādu kopt nepieciešams visu gadu, bet ļoti būtiski ir zināt, kā pareizi kopt ādu mainoties gadalaikiem. Gada aukstajā periodā uz ādu iedarbojas vairāki intensīvi apkārtējās vides faktori, tādēļ visgrūtākais periods ādai ir tieši pielāgošanās rudens – ziemas sezonai.Publicitātes foto. Attēlā redzama Letīcija Kasta.


Ādai strauji izžūstot, var rasties plaisiņas. Mazinoties iedegumam, pamanāmāki kļūst ultravioleto staru radītie bojājumi – pigmentācijas plankumi, sīkas krunciņas vai paplašināti virspusējie ādas kapilāri. Dermatoloģe Māra Rone-Kupfere iesaka, kādi ādas kopšanas pasākumi būtu viegli realizējami mājas apstākļos, lai palīdzētu ādai šajā periodā.

• Aukstā laikā ādai ir samazināts mitruma balanss, kam par iemeslu ir aukstums, vējš un sauss gaiss telpās. Tāpēc ādas kopšanā jāliek akcents uz dziļāku un intensīvāku ādas mitrināšanu vakaros pēc dienas stresa un aizsargbarjeras veidošanu dienas laikā. Vieglas konsistences želejkrēmi, pieniņi un losjoni jānomaina pret biezākiem, barojošākiem krēmiem.
• Saule arī ziemas laikā ir tik pat kaitīga ādai kā vasarā. Tāpēc aukstajā laikā ir ieteicami dienas krēmi ar saules aizsargfaktoru SPF. Pietiek, ja rudenī un ziemā lietojam sejas kopšanas līdzekļus ar SPF 15.
• Ādas nolobīšana (pīlings): palīdz ādas porām elpot un saņemt vairāk skābekli, kā arī uzņemt mitrinošās un barojošās vielas no ādas kopšanas līdzekļiem. Nolobot vecās šūnas, āda kļūs gludāka un svaigāka, mazināsies saules radīto bojājumu sekas un atjaunosies vienmērīgs ādas tonis.
• Tā kā visos gadalaikos noris nepārtraukts ādas novecošanās process, krēmu sastāvā, kurus lietojam, noteikti jābūt kādai no ādas atjaunošanos stimulējošām vielām, piemēram, retinolam, sojas pupiņu ekstraktam vai elastīnam. Minētās vielas veicina ādas dabisko rejuvenāciju – šūnu skaita atjaunošanos, kolagēna sintēzi, ūdens resursu adekvātu līmeni un ādas pigmentsistēmas normālu funkciju.

L’Oreal Paris piedāvā progresīvas sejas kopšanas programmas ikvienam vecumam un vajadzībai. Dermo Expertise jaunās sērijas Triple Active produkti ir vairāk kā tikai mitrinoša ādas kopšana. Krēmi, kas satur E vitamīnu, keramīdu un UV filtru, sniegs ādai rudens sezonā tik būtisko mitrināšanu, aizsardzību un mirdzumu.

 

Lai cīnītos pret priekšlaicīgu ādas novecošanos, L’Oreal Paris piedāvā visā pasaulē atzītus spēcīgas iedarbības ādas kopšanas produktus: Revitalift, Age Perfect un Age Re-Perfect. To unikālās sastāvdaļas: Pro Retinols A, elastīns, sojas papiņu ekstrakts un citas palīdzēs samazināt grumbas, ādas atslābumu un pigmentācijas plankumus, kā arī vairos ādas komfortu gan dienas, gan nakts laikā.

 

Lai uzdotu jautājumu dermatoloģei Mārai Ronei-Kupferei, spied šeit!

 

/REKLĀMAS PROJEKTS/
 
1 Pievienot komentāru

Kategorijas