Izlasi labāko anekdoti! (25.09-02.10)! Vēl tikai šajā nedēļā balvā — griķu spilvens!

 05. oktobris 2009 16:00 Konkurss

NEDĒĻAS ANEKDOTE! Ģērbju māsu, lai ietu ārā. Miks sēž tāds domīgs. Pēc laika prasa: "Vai māsa būs kādreiz mamma?" Es atbildu: "Būs." M: "Bet vai es būšu tētis?" E: "Protams, dēliņ, ka būsi." Miks apdomājas un saka: "Nē, nevarēšu gan būt tētis, jo es būšu lidotājs!" (Iesūtījusi Inga Krieviņa)Foto iesūtījusi Dzidra Bratčikova, mammam.lv reģistrētā mamma.


Šīs nedēļas uzvarētāja ir Inga Krieviņa ar anekdoti "Būšu lidotājs, nevis tētis!"
Balvā - ērtais un veselīgais griķu spilvens no www.grikuspilveni.lv
 
Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107. Balvas var izņemt mēneša laikā no uzvarētāju publicēšanas datuma.
 

Iesūti arī tu savu joku un VĒL TIKAI ŠAJĀ NEDĒĻĀ saņem lielisko griķu spilvenu, kas ir ne tikai ērts, bet arī veselīgs! Balvu vari aplūkot www.grikuspilveni.lv
 

Par griķu spilveniem
Spilvens no griķu sēnalām ir veselīga miega noslēpums. Pildījuma priekšrocība ir tā, ka griķu sēnalas pielāgojas galvas formai un nodrošina pareizu kakla un galvas stāvokli. Spilvens no griķu sēnalām palīdzēs novērst kakla, jostasvietas un galvas sāpes, krākšanu, kakla stīvumu, bezmiegu un citas problēmas.
Spilveni no griķu sēnalām ir ekoloģiski tīrs izstrādājums, kas ilgi saglabā savu struktūru un nodrošina brīvu gaisa cirkulāciju, tādēļ galva nesasvīst un vasarā guļot uz šāda spilvena nebūs karsti.
Un starp citu, vecos piesviedrētos spilvenos dzīvo ļoti daudz mikrorāpuļu. Naktīs tie maršē pa tavu seju...
Esi sev un videi draudzīgs. Spilveni ar attīrītu griķu sēnalu pildījumu domāti tavas veselības un možuma uzturēšanai iespējami ilgāku laika periodu.
Vairāk lasi www.grikuspilveni.lv
 
Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (09.10.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.

Visus bērnu jokus lasi šeit!
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas