MIRRA-LUX kosmētika: dabīgi un zinātniski 1

 05. oktobris 2009 9:50 Reklāmas projekts

Latvijā ir liela interese par krievu kosmētiku, jo tā vienmēr slavējusies ar pieejamām cenām un ievērojamu dabīgo komponentu īpatsvaru. Taču MIRRA-LUX produkcija iekarojusi atzinību vēl plašāk – tā ir pazīstama no Anglijas līdz Japānai.Foto no www.e-kosmetika.lv arhīva


Krievijas zinātnes esence
Krievijas kosmētikas zīmols MIRRA-LUX tirgū parādījās 1996. gadā un kļuvis par vienu no kosmētikas tirgus līderiem. Tik ātri iekarot pasaules atzinību MIRRA-LUX palīdzēja pamatīgā zinātniskā un ražošanas bāze – Krievijas Valsts lietišķās mikrobioloģijas centrs Piemaskavā.
Kompānijas darbību raksturo augsts zinātniskās izpētes un inovāciju līmenis, kā arī lielgabalu pārvēršana rozēs – ieviešot Krievijas militārās industrijas atklājumus kosmētikas ražošanā. Ar izgudrotajām tehnoloģijām MIRRA-LUX radīja apvērsumu kosmetoloģijā, piemēram, pirmoreiz Krievijā sākot ražot mikrodaļiņu emulsijas un liposomu gēlus.
MIRRA-LUX par savas produkcijas stiprajām pusēm uzskata iedarbīgumu un garantētu nekaitīgumu.

Lašu un storu zivju ikru un pieņu izmantošana kosmētikas līdzekļos pret novecošanos garantē to īpašo efektivitāti.

Augsto efektivitāti bez produkta formulas nodrošina arī komponentu daļiņu minimālais izmērs, īpašais sastāvs un ieprogrammētās īpašības, kas panāk bioaktīvo vielu ātru un precīzu nogādāšanu paredzētajā vietā. Savukārt kosmētisko līdzekļu nekaitīgumu garantē dabīgās izejvielas un inovatīvās tehnoloģijas to apstrādē, atteikšanās no ķīmiskajām vielām un produktu stingrā kvalitātes kontrole visās ražošanas stadijās.

Priekšrocība nr. 1 – unikālas tehnoloģijas
•    Mini mikrodaļiņas. Kas lietojuši MIRRA-LUX krēmus, atzīst, ka uz ādas tie šķiet neparasti viegli, teju nejūtami. Šīs īpaši plānās emulsijas panāktas, pateicoties sastāva daļiņu neticami sīkajam izmēram. Ja parasti emulsijas veido apmēram 0,5 mikro mikrona daļiņas, tad MIRRA-LUX krēmi sastāv no 0,06 mikro mikrona daļiņām. Tās ir 500 reizes mazākas par ādas šūnu un 100 reizes - par parastajām baktērijām. Šīs mikrodaļiņas un mikrokapsulas nonāk dziļi ādā un iedarbojas šūnu līmenī. Tā ir nanokosmētika, kas atbilst visām kvalitātes un drošības prasībām.
•    Aukstā emuļģēšana. Šī metode palīdz izvairīties no produkta termiskās apstrādes, kura var atstāt negatīvu iespaidu uz produkta aktīvajām vielām, un saglabāt dabīgo komponentu pirmatnējo iedarbību visā tās spēkā.
•    Artēzisks ūdens. MIRRA-LUX produktu pamatā izmanto artēzisku ūdeni, kas tiek attīrīts trīs etapos un apstrādāts pēc patentētas tehnoloģijas, lai piešķirtu sevišķu kvalitāti.
•    Ikri un pieņi. Lašu un storu zivju ikru un pieņu izmantošana kosmētikas līdzekļos pret novecošanos garantē to īpašo efektivitāti. Pasaulē vēl nav analoga MIRRA-LUX izgudrotajām ikru apstrādes metodēm.
 
Senas receptes jaunā izpildījumā
MIRRA-LUX izmanto tikai dabīgas izejvielas, bez kaitīgas ķīmijas piejaukumiem. Plaši izmantoti augu pārstrādes produkti: eļļas, ēteriskās eļļas, ekstrakti, sulas; arī jūras un biškopības produkti; minerāli un biotehnoloģijas ceļā iegūtas vielas. Virkne komponentu ir atrodami vienīgi MIRRA-LUX produktos, piemēram, monardas ēteriskā eļļa ar spēcīgu pretmikrobu un antivīrusu iedarbību.
MIRRA-LUX produktu formulas kombinētas no parastā un neparastā, tradicionālā un modernā, kas galā atgādina vecmāmiņas skaistuma recepti jaunās skaņās. Piemēram, populārais līdzeklis pret pinnēm „Sudraba želeja” sastāv no lecitīna, monardas un tējaskoka ēteriskajām eļļām, koloidālā sudraba un trejdaivu sunīša ekstrakta. Sudrabs, izsenais pazīstams ar antibakteriālajām īpašībām, šeit ieslēgts mikrokapsulās, kas pasargā to no oksidācijas un uztur fizioloģiski aktīvu. Tā sudrabs iedarbojas ne tikai baktericīdi, bet arī iespiežas epidermas šūnu membrānās, novērš mikroelementu deficītu, regulē jonu vielmaiņu un šūnu enerģētiku.

Produktu plašais klāsts
MIRRA-LUX izstrādāts plašs produkcijas spektrs visai ģimenei: krēmi, gēli, balzāmi, vannas un spa līnijas, mutes dobuma kopšanas līdzekļi, matu šampūni, balzāmi un maskas, produkti pret novecošanos sievietēm un vīriešiem, intīmās higiēnas un seksa komforta līdzekļi, dekoratīvā kosmētika un parfimērija, dziedinoši balzāmi u.c. Izstrādātas vairākas interesantas līnijas, piemēram, kosmētika bērniem MIRRA BABY vai sadarbībā ar slaveno modes dizaineru Pjēru Kardēnu tapusī līnija vīriešiem Elegance by Pierre Cardin, kurā izmantoti sarkanie un melnie ikri.
Tā kā MIRRA-LUX produkti ir bez ķīmiskiem konservantiem, to derīguma termiņš ir īsāks un tie tiek ražoti 30 vai 50 ml vakuuma iepakojumos ar dozatoru. Produkcija tiek izplatīta visā pasaulē ar MIRRA-LUX konsultantu starpniecību vai internetā. Piemēram, Latvijā to ļoti ērti iegādāties interneta veikalā e-kosmetika.lv, kur pieejams viss produktu klāsts, izņemot profesionālo kosmētiku – to iespējams iegādāties tikai pēc speciāliem kursiem.

Produkciju meklē www.e-kosmetika.lv

 

/REKLĀMAS PROJEKTS/
 
1 Pievienot komentāru

Kategorijas