Foto no LNT mājas lapas


LNT ģimenes dziedāšanas svētkus pamet Beitiku ģimene 18

 04. oktobris 2009 23:00 Ziņa

Vakar no LNT šova Dziedošās ģimenes izstājās 10 bērnu ģimene — Beitiki no Limbažu rajona.Asaras lija gan Beitiku ģimenes meitenēm, gan žūrijā sēdošajai Katrīnai Pasternakai, gan cilvēkiem zālē un pie televizoru ekrāniem. Sešas nedēļas dziedošā Beitiku ģimene bija priecējusi un pārsteigusi šova skatītājus ar savu mīļumu, saliedētību un kopības sajūtu. Svētdienas raidījumā Beitiki dziedāja Fila Kolinsa dziesmu You are in my heart.
Atvadu vārdus visas ģimenes vārdā teica tētis Egons, sakot lielu paldies visiem Beitiku ģimenes atbalstītājiem, šova veidotajiem un citiem konkursa dalībniekiem.
Beitiku ģimnene ir no Limbažu rajona Pāles. Matemātikas skolotāja, mamma Indra un mūzikas skolotājs, tētis Egons ir uzaudzinājuši desmit bērnus — Maretu, Raivo, Ievu, Jāni, Māru, Aiju, Oskaru, Dāvi, Baibu un Kristīni. Vecākajai meitai ir 28 gadi, bet jaunākajam Beitiku bērnam —15. Vecākā meita Mareta ir koncertmeistare un komponē dziesmas, Raivo ir diriģents, bet pārējie brāļi un māsas spēlē dažādus mūzikas instrumentus un ļoti skaisti dzied. Beitiku ģimene 2006.gadā ir piedalījusies Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases pusfinālā. Beitiku ģimene ir izveidojusi savu ģimenes ansambli, ar kuru tie piedalījušies vairāk kā 20 Spietos un citos pasākumos — pilsētu svētkos, jūras svētkos, Ziemassvētku koncertos, izlaidumos, sporta svētkos, festivālos u.c.Pēc Beitiku vārdiem, piedalīšanās Dziedošajās ģimenēs ir lieliska iespēja atkal kopā muzicēt un radīt labas emocijas un prieku arī citiem.
18 Pievienot komentāru


Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141