Jeļena Prokopčuka būs māmiņa

 02. oktobris 2009 14:00 Ziņa

Daudziem par pārsteigumu Latvijas labākā garo distanču skrējēja Jeļena Prokopčuka atsaukusi savu dalību šī gada Ņujorkas maratonā. Iemesls pavisam vienkāršs Jeļena ar vīru Aleksandru gaida savu pirmo bērniņu, vēstī nacionālais ziņu portāls www.kasjauns.lv.


Foto no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva


Aizvadītajos Ziemassvētkos vaicāta, cik ilgi slavenā vieglatlēte Jeļena Prokopčuka (33) gatava sevi veltīt profesionālajam sportam, sportiste atbildēja: „Tad jau redzēs. Pati domāju, ka profesionāli sportošu līdz gadiem 40. Kas būs tālāk, nezinu...

Skaidrs tikai, ka sportu nekad nepametīšu, jo tā ir daļa manas dzīves,” atbild titulētā sportiste. Bet uz jautājumu, vai  bērni netiek plānoti, viņas vīrs un treneris Aleksandrs Prokopčuks piebilda: „Tā ir lieta, par ko lemj Dievs. Šis ir gadījums, kad speciāli neko nevajag sasteigt.”

Nu tas ir noticis! Vēl nesen Jeļena Prokopčuka plānoja 1. novembrī atkal piedalīties slavenajā Ņujorkas maratonā, bet nu tā rīkotāji paziņoja, ka šoreiz nāksies iztikt bez divkārtējās šī skrējiena uzvarētājas – Jeļena Prokopčuka ir bērniņa gaidībās. Tagad sportiste ir topošā māmiņa un pilnībā var izbaudīt šos brīžus savā jaunajā mājā Jūrmalā, kurā Prokopčuki ievācās pirms gada.


Reportāžu no viesošanās Prokopčuku mājā lasi un skati portālā www.kasjauns.lv!