Ko atklāj filma “The Secret”? 6

 02. oktobris 2009 13:00 Reklāmas projekts

Daudzi filmu The Secret ir redzējuši un iespaidojušies, gūstot lielu iedvesmas avotu no tās. Vairāki ievērojami ļaudis ir atzinuši, ka pēc filmas noskatīšanās pielieto tās principus savā dzīvē un vienlaikus dalās ar citiem savā veiksmīgajā pieredzē. Ir arī tādi, kas filmu kritizē vai arī skatās uz to skeptiski.Publicitātes foto


Šī filma cilvēka dzīvē ienāk tad, kad cilvēks tam ir gatavs. Tas ir brīdis, kad ticības moments ir tik spēcīgs, ka atļauj pašam uz savas ādas pārliecināties, ka The Secret paustās atziņas ir iedarbīgas. 

Pāris viedokļi par šo filmu:

Indra Melbārde, neirolingvistiskās programmēšanas (NLP) speciāliste, Personības pilnveidošanas centra direktore.

„Šī filma ir noderīga, jo uzskatāmā, saprotamā valodā izstāsta būtiskas lietas, kas šobrīd daudziem var būt kā glābējzvans. Stāsts ir par to, kā paļauties uz sevi un noteikt savā dzīvē mērķus – tos pilnībā apzinās tikai 5% cilvēku. Filma vai grāmata veic svētīgu  darbu, skaidrojot pamatu pamatus, kā darbojas cilvēka prāts, kāda ir pasaules kārtība. NLP, tāpat kā filma, māca to pašu, kas rakstīts Bībelē, tikai traktējums ir cits. Tā ir savas dzīves programmēšana labākajā veidā. Veiksmes stāsti pārsteidz, un ir pārbaudīts, ka šis princips darbojas. Tas ir tik efektīvi, ka cilvēks ar savu kritisko domāšanu nespēj noticēt. Lietas būtība ir vizualizācijā – ir jāredz, jādzird, jāsajūt, kā būs, kad mērķis piepildīsies. Iespējas ir visapkārt un nepārtraukti, tikai mēs tās nepamanām. Taču, kad koncentrējamies uz mērķi, tās ieraugām – tāpat kā sieviete, kas gaida bērniņu, visapkārt daudz biežāk pamana grūtnieces. Zinu meiteni, kas savos deviņpadsmit gados sapņoja par darbu ekoloģiskās kosmētikas firmā, ir pagājuši daži gadi un tagad viņa ir līdzīpašniece tādā. Stāstu ir daudz – uzsākti biznesa projekti, iekārtotas mājas, jaunas sapņu darba vietas, veiksme attiecībās… Atslēga ir mūsu ticībā – ja sākam vēlēties, ko tiešām gribas, tas piepildās, bet īstenojas arī tas, ko nevēlamies – negribas vīru alkoholiķi, bet tieši tā notiek. Tas, ko kādreiz esam jau domājuši, nosaka šodienas realitāti, pagātnes domas mainīt nevaram, toties tagad ikvienam ir iespēja sākt domāt savādāk, veidot labāku, veiksmīgāku nākotni. Starp citu, tieši tam labvēlīgs ir krīzes laiks – iemācīties domāt pa jaunam.“

Viedokļi, ko pauž cilvēki, kas mācījušies Personības pilnveidošanas centrā un apguvuši neirolingvistisko programmēšanu (NLP):

Sarmīte, kordiriģente:

 •  
 • Filma, kas uzrunā! Filma, kas pasaka priekšā, kāpēc es esmu tāds, kāds esmu un kāpēc man pieder tieši tas, kas man ir!!!
 • Šajā krīzes situācijā  šī filma ir vērtība.
 • Ja skatīsies filmu, lai kritizētu, pat neiedziļinoties tajā, lai paliktu tajā vietā, kur esi, lai vairotu sevī negatīvas emocijas. Dari to!
 • Bet, ja esi cilvēks, kas grib savu dzīves māju projektēt pats un celt to savām rokām, izvēlēties kur un kādu..... tad filma ir tieši TEV!
 • Ikreiz, kad to skatos, saņemu pozitīvu emocionālo lādiņu – motivāciju un prieku tam, ko daru, lai darītu vēl vairāk, vēl labāk, vēl radošāk!
 • Veiksmi darbā, sistemātiskā  darbā ar sevi! Tā ir vienkārši bauda!!! Katrs taču izvēlas to, ko izvēlas.


 Sandra, mūzikas skolotāja:

Filma iedvesmo pašam kļūt par savas dzīves noteicēju. Sajūta, ka Tu pats vari piesaistīt savai dzīvei laimi, veselību un uzplaukumu dod prieku un enerģiju. Man patīk doma, ka tas, kurš kaut reizi iemācās apzināti piepildīt savas vēlmes, pēc tam dzīvo labi un laimīgi, jo šīs zināšanas izmanto pastāvīgi, nevis kā brīnumu vienreiz dzīvē.

Sarma:

 • Filma spēcīga un apstiprina cilvēka domu spēku.
 • Henrijs Fords ir teicis: "Ja Jūs domājat, ka varat kaut ko panākt, vai arī, ja domājat, ka nespējat neko izdarīt, abos gadījumos jums taisnība."
 • Katra cilvēka uzdevums dzīvē ir būt viņam pašam. Dzīves uzdevums, misija kādēļ esam šajā pasaulē ir tieši tāda, kādu paši izvēlamies. Un katram ir pilnīga izvēles brīvība.
 • Būt īstam, patiesam un laimīgam tā ir iekšējās enerģijas taupīšana un tajā  pašā laikā enerģija veiksmei.

"Pilna māja istabiņu,
Simtiem mazu šūpulīšu,
Ja to vienu kustināju,
Visi līdzi šūpojās" - šīs rindas no mūsu pašu tautas dziesmas… :)

Ivars, Weblapas administrators:

Man ļoti patika filma The Secret. Tajā var atrast ļoti daudzus paņēmienus kā sevi motivēt, kā domāt pozitīvi, var rast iedvesmu un smelties sapratni par norisēm savā dzīvē.  Tomēr filmā ir daži zemūdens akmentiņi - ir pāris lietas, kurām vajadzīga lielāka iedziļināšanās, bet filmā tās tiek aplūkotas it kā garāmejot, piemēram, teikts, ka vizualizācijai jāvelta pietiekami liels laiks, tomēr nav izcelta doma, ka klāt ir jāliek arī reāla darbošanās sava mērķa labā.
Lai gūtu labumu no filmas, vajag tajā sniegtos padomus pielietot dzīvē, jo bez reālas pielietošanas filmā sniegtā informācija, lai cik skaista un loģiska būtu, būs tikai tukša skaņa. 

Un kā filma he Secret ir mainījusi Tavu dzīvi? 

Materiāls publicēts sadarbībā ar Personības pilnveidošanas centru,
www.nlpcentrs.lv
6 Pievienot komentāru

Kategorijas