Dziedošo ģimeņu šovā skanēs pasaulē un Latvijā populāras dziesmas 7

 02. oktobris 2009 9:00 Ziņa

Jau piecas nedēļas svētdienu vakaros LNT kanālā vērojams viens no visu laiku pozitīvākajiem TV šoviem Latvijas dziedošās ģimenes, ar devīzi, ka stipras ģimenes veido stipru Latviju. Šonedēļ raidījumā tiks izpildītas pasaulē un Latvijā populāras dziesmas!Foto: Felicija Survilo


Projektu ir iemīļojuši ne tikai tā skatītāji, bet arī žūrijas pārstāvji — komponists un pianists Uldis Marhilevičs, Maestro Raimonds Pauls un LNT sirsnīgo labestības projektu Labestības diena un Eņģeļi pār Latviju vadītāja Katrīne Pasternaka. Savu atzinību šovam paudusi arī bijusī Latvijas prezidente Vaira Vīķe — Freiberga, kopā ar kungu Imantu apmeklējot vienu no Dziedošo ģimeņu koncertiem.

Uldis Marhilēvičs: „Katru svētdienu uz projektu Dziedošās ģimenes nāku ar prieku, lai satiktos ar ģimenēm, kuras sniedz ļoti pozitīvas emocijas. Dziedāšanas svētki kopumā sniedz nenovērtējamu sirsnību. Svētdienu vakaros sajūtu to cilvēku un ģimeņu mīlestību, kas šodien mums visiem tik ļoti ir nepieciešama.”
Katrīne Pasternaka: „Man ir milzīgs prieks piedalīties projektā. Parasti ne ar prieku pamet māju svētdienās, bet šīs svētdienas es ļoti gaidu, lai dotos satikt dziedošās ģimenes – atkal un atkal gūstu pozitīvas emocijas un visu nedēļu dzīvoju labajās sajūtās līdz nākamajai svētdienai!

Jau šo svētdien, 4. oktobrī, plkst. 20:20 LNT kanālā skatītājus priecēs 9 dziedošas un skanīgas ģimenes, izpildot pasaulē un Latvijā populāras dziesmas: 

Legdiņu ģimene uzstāsies ar dziesmu Lido, mazā kaija,
Dukuru ģimene dziedās dziesmu Let me entertain you,
Riču ģimene izpildīs dziesmu Nel blu di pinto di blu,
Igauņu ģimene pārsteigs ar dziesmu Only you,
Vītolu ģimene uzstāsies ar dziesmu Who’ll come with me,
Grīnhofu ģimene dziedās dziesmu Tears in heaven,
Sudmaļu ģimene izpildīs dziesmu Ieskaties man acīs,
Eriņu ģimene uzstāsies ar dziesmu Jailhouse rock,
Beitiku ģimene dziedās dziesmu The lions sleeps tonight.
7 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141