Dukuru ģimene: ar vecmammas kostīmu un Vītolu ieteiktu tēju 7

 01. oktobris 2009 17:00 Pieredze

"Šova sākumā bija grūti saprast pat to, ko tieši mums dziedāt, kur nu vēl to, kā to nodziedāt un kā to visu noformēt un pasniegt skatītājiem. Pavisam pēkšņi sapratām, ka uzdevums, kas mums jāveic, nemaz nav tik vienkāršs!" savā dienasgrāmatā portālā www.kasjauns.lv raksta LNT šova Dziedošās ģimenes dalībnieks Miks Dukurs.www.kasjauns.lv


Kad sākām domāt par tērpiem, skaņdarba aranžējumu, balsu salikumu, dziesmu teksta iznešanu, kontaktu ar publiku un citām ļoti svarīgām, nozīmīgām lietām, kas kopā veido kvalitatīvu priekšnesumu, ķermeni no pirkstu galiem līdz matu saknēm pārņēma stress un satraukums. Protams, jau agrāk kaut kas līdzīgs ir piedzīvots, taču sevi pietiekami kvalitatīvi parādīt vienas dziesmas laikā ir ļoti atbildīgs uzdevums!

Vienā no šoviem Paulai tika uzstīvēts vecmammas jaunības dienu elegantais kostīms, bet pēdējā raidījumā mammas vedējmātes vakarkleita!

 

Pirmie raidījumi aizritēja visai saspringti, un īsti neapzinājāmies ne savu varēšanu, ne to, ko sniegt skatītājiem! Taču, sākot ar trešo koncertu, nemanot kļuva nedaudz vieglāk. Mums ir savi pastāvīgi atbalstītāji apģērbu jautājumā – veikals Jack&Jones un elegantais Baltman. Mēs jau sākam saprast, ko katrs no mums var nodziedāt un kā tas izklausās, jo rūpīgi analizējam katru raidījumu, simtiem reižu vērojot atkārtojumu internetā. Un katra nedēļa mums iesākās ar konkrētu plānu. Jau svētdienas vakarā Miks, kurš pārsvarā uzturas Rīgā, brauc uz Raiskumu, lai jau agrā pirmdienas rītā nodotos mēģinājumu radošajai gaisotnei. Tāda Dukuru mājā valda divas trīs dienas, atkarībā no tā, kurā dienā jādodas uz Rīgas mēģinājumu ar grupu! Pēc mēģinājuma Rīgas kino studijā dodamies drēbju meklējumos uz Dominu, kur atrodas abi mūsu favorītveikali. Protams, nekas nav pilnīgs un ne vienmēr veikalu piedāvātais plašais apģērbu klāsts spēj dāvāt to, kas nepieciešams konkrētās svētdienas šovam. Tādos gadījumos atliek vien ielīst katram savā mīļotajā skapī. Piemēram, vienā no šoviem Paulai tika uzstīvēts vecmammas jaunības dienu elegantais kostīms, bet pēdējā raidījumā mammas vedējmātes vakarkleita! Pēdējās nedēļas mūsu ģimenē, līdzīgi kā citās dziedošajās ģimenēs, plosās vīrusi un slimības. Taču Dukuru mamma dara visu, kas viņas spēkos, un izdodas uz šova dienu saņemties! Pēc Vītolu ģimenes ieteikuma esam sākuši dzert ingvera saknes tējas, kas tiešām palīdz tikt uz kājām īsā laika posmā. Un nu jau esam nedaudz gatavi rudenīgajiem laika apstākļiem un izskatās, ka slimību vētra šīs nedēļas laikā būs pavisam aiz muguras.

Pēc Vītolu ģimenes ieteikuma esam sākuši dzert ingvera saknes tējas, kas tiešām palīdz tikt uz kājām īsā laika posmā.


Paula pilda savus vidusskolnieces pienākumus un cītīgi mācās. Paralēli šovam gatavojas fukšu ballei un apmeklē skolu tik bieži, cik to atļauj saspringtais grafiks. Pagaidām viņai iet pat ļoti labi un skola nesagādā problēmas. Pārējie ģimenes locekļi var vienīgi lepoties!
Vecāki skrien pa saviem darbiem un grafiks brīžiem kļūst pavisam sirreāls! Taču pamazām sāk pielāgoties dzīvei, kas apvienota ar šovu.
Tēvs spēlē grupā Fortuna G, kurā dēls Miks pilda solista funkcijas! Tādēļ nedēļas nogales bieži vien izskatās diezgan ekstremālas – ceturtdien, piektdien, sestdien koncerti un svētdienā šovs, bet nedēļas sākums pildīts mēģinājumiem un domām par nākamo šovu. Mikam ir arī sava rokgrupa Pent-in Dreams, kurā spēlē pašu radītu mūziku, kas tuvāka sirdij.

Visas šīs nodarbes piepilda Dukuru ģimenes nedēļu! Taču skumjas sagādā vien tas, ka katru svētdienu šovu atstāj kāda no ģimenēm, un jo tālāk – jo trakāk… Ar daudzām ģimenēm jau ir sanācis pamatīgi sadraudzēties. Katra izbalsošana ir gana nepatīkama ikvienam no mums…

Miks Dukurs
Materiāls publicēts sadarbībā ar
www.kasjauns.lv
7 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141