Māmiņu telpa muzejā 4

 30. septembris 2009 13:00 Ziņa

Pēdējo gadu laikā muzejā aktīvi rosās paši mazākie apmeklētāji — pirmsskolas vecuma bērniņi, kuri muzeja pedagoga vadībā kopā ar visu ģimeni iesaistās muzeja ekspozīcijas izzināšana. Taču ģimenē visbiežāk ir dažāda vecuma bērni, tai skaitā arī zīdainīši. Uz muzeju tagad droši var doties arī ar vismazākajiem! Publicitātes foto


Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā notiek dažādi bērniem domāti pasākumi un izglītības programmas. Tā kā ģimenē ir dažādu vecuma bērni, šīs sezonas sākumā LNMM ir atvērusies telpa jaunajām māmiņām, kur viņas var justies ērti, barojot un pārtinot savus mazuļus.

 

 

 

 

Māmiņu telpā zīdīšana notiek uz ērtiem pufiem, ir pārtinamais matracītis, kā arī mitrās un sausās salvetes. LNMM ļoti cer, ka šādi ne tikai padarīs ērtāku muzeja apmeklējumu ģimenēm, bet arī tām māmiņām, kas pastaigājoties ar mazuli pa parku labprāt izvēlētos iegriezties muzejā, taču līdz šim to nav uzdrīkstējušās darīt. Ar ratiņiem muzejā var iebraukt zvanot pie durvīm muzeja ieejas patrepē, kur laipna muzeja darbinieka vadībā jūs varēsiet ar liftu uzbraukt līdz ekspozīcijas zālēm.
 

Ienāc www.lnmm.lv!

 


Informāciju sagatavoja: Marta Ķipsne, LNMM izglītības programmu kuratore

 
4 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas