Balso par "Positivus" festivālu Lielbritānijas festivāla balvai

 30. septembris 2009 12:00 Raksts

Kaut POSITIVUS FESTIVĀLS šogad notika tikai trešo reizi, tas ir iekļauts prestižajā Lielbritānijas festivālu gada balvas izcīņā kategorijā Labākais ārzemju festivāls.Labākā festivāla titulu 21 kategorijā nosaka paši festivālu apmeklētāji, internetā par to balsojot divās kārtās. Festivālu apmeklētāji pirmajā kārtā var balsot par vienu vai vairākām kategorijām līdz 14. oktobrim. Otrajā kārtā par 10 labākajiem festivāliem katrā kategorijā varēs balsot līdz 4. novembrim.

Katrs balsotājs piedalās izlozē, lai iegūtu 2 VIP biļetes uz kādu no festivāliem, kas šogad iegūs balvu, tāpēc katram balsotājam jāreģistrējas, norādot savu e-pasta adresi.

Balsot par savējo – Positivus festivālu – varat http://www.festivalawards.com, piereģistrējoties un kategorijā Best Overseas Festival atrodot Positivus Festival 2009.

Positivus festivāls ir lielākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā. Līdz šim festivālā ir uzstājušās tādas zvaigznes kā MOBY, TRAVIS, MANIC STREET PREACHERS, FATBOY SLIM, JAMES, STEREOPHONIC un daudzas citas.

2010.gadā POSITIVUS FESTIVĀLS notiks 16. un 17 jūlijā. Biļetes uz festivālu par īpaši zemu cenu – Ls 25 nopērkamas Biļešu Serviss kasēs. Pēc pirmo mākslinieku izziņošanas tās kļūs dārgākas.

www.positivusfestival.com
www.festivalawards.com