Piedalies akcijā "Runā par sevi, runā ar mums!"

 30. septembris 2009 11:00 Raksts

No šī gada 1.oktobra līdz 7.oktobrim Biedrība Skalbes rīko akciju Runā par sevi, runā ar mums, lai mazinātu psiholoģisko spriedzi un saglabātu garīgi veselīgu sabiedrību.
Akcijas laikā iedzīvotāji aicināti zvanīt uz Krīzes telefonu 67222922 (Lattelecom pieslēgums) vai 25422922 (LMT pieslēgums) vai rakstīt uz e-pastu skalbes@skalbes.lv, un izteikt viedokli par to, kas jādara, lai mazinātu psiholoģisko spriedzi un saglabātu garīgi veselīgu sabiedrību. Aicinām visus, kas ir izjutuši garīgo spriedzi, vientulību un vēlmi padoties, dalīties savās sajūtās un pieredzē, kas palīdzēja pārvarēt šos pārdzīvojumus.
Akcija notiek, tuvojoties Pasaules garīgās veselības dienai 10.oktobrī. Ar šo akciju biedrība Skalbes – Eiropas garīgās veselības tīkla pārstāve Latvijā - sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu vēlas aktualizēt cilvēka garīgās veselības nozīmi.
Biedrības Skalbes direktore Dace Beināre: „Skalbes tic humānai sabiedrībai. Tam, ka arī šajos grūtajos apstākļos ir iespējams atrast veidu, kā atbalstīt sevi un līdzcilvēkus. Mums ir svarīgi, kā jūtas katrs iedzīvotājs. Tāpēc aicinām cilvēkus runāt ar mums. Mēs apsolām apkopot iedzīvotāju viedokļus un nodot tos tālāk”.
Šīs akcijas galvenais vēstījums: Tas, kā Tu jūties, ir svarīgi!. Ja pašsajūta pasliktinās, tam jāpievērš uzmanība, un telefona konsultanti uzklausīs ikvienu iedzīvotāju, lai veicinātu savstarpēju atbalstu iedzīvotāju vidū, un dotu ierosmes valsts un pašvaldības institūcijām jaunu vai esošo pakalpojumu atbalstam.
Aicinām plašsaziņas līdzekļus atbalstīt akciju Runā par sevi. Runā ar mums!, informējot par to sabiedrību! Akcijas rezultāti tiks prezentēti preses konferencē 9.oktobrī pl.10.00 Biedrības Skalbes telpās Kungu ielā 34, Rīgā.

 
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas