Policija aiztur piedzērušos 60 gadīgu tēvu ar trīs mēnešu vecu zīdaini 1

 29. septembris 2009 16:40 Ziņa

28.septembrī pulksten 20.08 Rīgas Pašvaldības policijas Kurzemes rajona dežūrdaļā saņemta informācija no iedzīvotāja, ka Kristapa ielā, nama ceturtā stāva kāpņu laukumiņā sēž vīrietis stiprā reibuma stāvoklī un pie viņa ir mazs bērns.Foto: mammamuntetiem.lv


Notikuma vietā atradās aptuveni 60 gadus vecs vīrietis, kurš sēdēja uz zemes un rokās turēja apmēram trīs mēnešus vecu bērniņu.

Kā policijas darbiniekiem paskaidroja vīrietis, viņš kopā ar savu meitu ejot meklēt civilsievu, kura pirms laika aizgājusi uz veikalu un vēl joprojām nav atgriezusies. Vīrietis bija alkohola reibumā, par to liecināja alkoholam raksturīgā smaka izelpā, viņš nespēja patstāvīgi piecelties, kā arī nesakarīgi atbildēja uz policijas darbinieku jautājumiem. Dzīvoklī vīrietis nevarot iekļūt, jo civilsieva, ejot uz veikalu, paņēmusi līdzi dzīvokļa atslēgas.

Tā kā vīrietis bija spēcīgā alkohola reibumā un pārvietojās ar grūtībām, zīdaini paņēma viens no policijas darbiniekiem. Policijas darbiniekam piepalīdzot, vīrietis aizvests līdz policijas automašīnai. Uz notikuma vietu tika izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība.

Mediķi, veicot bērna apskati, paskaidroja, ka zīdaini nepieciešams hospitalizēt, tādēļ bērns nodots mediķiem tālākai nogādāšanai uz bērnu slimnīcu.

Bērna tēvs aizturēts un nogādāts policijas iecirknī turpmākai lietvedības nodrošināšanai.

Informāciju sagatvoja Rīgas Pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Tīmane
 
1 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas