Izsmalcināti samtainam acu skatam

 29. septembris 2009 11:00 Reklāmas projekts

"Tāpat kā krāsas gabaliņi mozaīkā, katrs no maniem jauno acu ēnu toņiem sniedz kolekcijai savu unikālo enerģiju, vienlaikus pieļaujot nebeidzamas bagātīgu, valdzinošu kombināciju iespējas...


Publicitātes foto


...Krāsu paletei mani iedvesmoja ideja par pilnu atsevišķu acu ēnu toņu „garderobi”, kas piemērota visām mūsdienu sievietes dzīves situācijām, vienlaikus ļaujoties neparastiem krāsu salikumiem un pārsteigumiem. Protams, šai jaunajai un unikālajai dekoratīvās kosmētikas kolekcijai raksturīga Shiseido nepārspējamā kvalitāte un izsmalcinātā tekstūra."
Diks Peidžs, SHISEIDO kreatīvais grima dizaineris

Luminizing Satin Eye Color

Acu ēnas 15 toņos
Elegantas acu ēnas ar smalka zīda mirdzumu nekavējoties piešķir acīm burvīgu izskatu. Šīs jaunās neitrālo toņu, pasteļtoņu un košo toņu interpretācijas padara krāsu toņa izvēli par patīkamu piedzīvojumu. Katru acu ēnas toni var lietot vienu pašu vai kombinēt ar citu, iegūstot neierobežotu izskata dažādību.
Cena veikalos: LS 19,50

Perfect Mascara
Perfekta skropstu tuša 2 toņos
Apjoms, garums, izliekums un spīdums – viss, ko sieviete vēlas iegūt no skropstu tušas – lieliski apvienots Perfect Mascara skropstu tušā.
Pateicoties sastāvā ietilpstošajām kopjošām sastāvdaļām, tuša viegli klājas uz skropstām. Noturība pret mitrumu nodrošina tušas lietotājai nevainojamu izskatu visas dienas garumā, tā neizsmērējas. Vakarā Perfect Mascara viegli var notīrīt ar siltu ūdeni.
Cena veikalos: LS 19,00

Smoothing Eyeliner Pencil
Izlīdzinošs acu kontūrzīmulis 2 toņos

Šim acu kontūrzīmulim ir vienmērīga, kontrolējama, zīmēšanai piemērota tekstūra, kas viegli ļauj uzzīmēt vēlamās līnijas – smalkākas vai biezākas. Krāsu tonis lieliski saplūst ar ādu un pat pēc vairākām stundām līnijas izskatās kā tikko uzzīmētas; tās neizsmērējas un toņa intensitāte nezūd. Sūkļveida aplikators saplūdina līnijas ar profesionālu precizitāti.
Cena veikalos: LS 16,00

Natural Eyebrow Pencil
Dabīgs uzacu zīmulis 4 toņos
Pietiekami stingrs, lai uzzīmētu atsevišķus matiņus, un vienlaikus pietiekami homogēns, lai ar zīmuļa sānu virsmu aizpildītu lielākus laukumus. Dabīgais uzacu zīmulis viegli ļauj iegūt jums vēlamo uzacu formu. No rīta ar zīmuli izveidotais uzacu zīmējums saglabājas līdz pat vakaram, kad jūs notīriet kosmētiku no sejas. Kopā ar zīmuli pievienota īpaša ota, lai izlīdzinātu un saplūdinātu zīmuļa triepienus ar jūsu dabīgajām uzacīm.    
Cena veikalos: Ls 16,00

SHISEIDO
kosmētiku var iegādāties veikalos: Stockmann, Douglas, Kolonna, Estetique, Rivoli, Elkor.