Foto: mammamuntetiem.lv


Konkurss! Ķirbju ražas svētki! 20

 29. septembris 2009 10:00 Konkurss

Cik daudz ķirbju ēdienu mēs zinām? To ir tiešām daudz! Zupas, salāti, pamatēdieni un deserti… Iesūti arī savu ķirbju pagatavošanas recepti vai jautri izgrebta ķirbja briesmonīša foto! Balvā skaista kafijas vai tējas kanna pēc izvēles un grāmata Jautrie ēdieni!Vasaras saules enerģiju uzņēmušas, lielās ogas tā vien prasās, lai tās apmīļotu, ieceļot ķerrā vai nesot no dārza uz māju. Tik dzelteni, oranži un omulīgi ar savu gludo, šķiet, pat smaidīgo vaigu ķirbji sākumā veras uz mums no istabas redzamākās vietas, tad no skapjaugšas un tad, kā nu sanāk, — varbūt Helovīnā, bet varbūt uz pavasari pēdējo sveicienu sūta, notekot gar skapja malu.
Redakcijā veicām aptauju, lai noskaidrotu, cik daudz ķirbju ēdienu mēs zinām. Atklājās — to ir tiešām daudz! Zupas, salāti, pamatēdieni un deserti… Un katrā ķirbis uzsmaida mums ar citu savu īpašo smaidu.
Kā smaida tavs ķirbis — no pannas, katla vai tikai Helovīna svētkos? Pastāsti mums un, ja ir, sūti arī bildes — ņemam pretī visu!

BALVĀS:
Par labāko recepti balvā no žurnāla Garšīgs Bodum kafijas vai tējas kanna pēc izvēles.

Par interesantāko ķirbja briesmonīti, kas veidots Helovīna noskaņās, balvā no mammam.lv/tetiem.lv izdevniecības Jumava grāmata Jautrie ēdieni.

 

LAI IESŪTĪTU RECEPTI,

Iesūtītās receptes skati šeit!

 

Iesūtītos ķirbju briesmonīšus skati šeit, bet lai iesūtītu savu garadarbu,

 

Iepriekšējā recepšu konkursa Iedod ko garšīgu! uzvarētāja ir Vita Strode. Balvā tekstılıjas no lina www.majasdeko.lv.
20 Pievienot komentāru


Kategorijas