Mammas un tēti brauc rallijā!

 30. septembris 2009 9:40 Ziņa

Oktobra pirmajās brīvdienās Kuldīgas pusē norisināsies Rallijs Latvija Kuldīgas rudens, kas šogad būs autorallija čempionāta pēdējais posms. Svētdien, 4.oktobrī varēs redzēt rallija astoņus ātrumposmus, savukārt sestdien, 3.oktobrī pašā Kuldīgas sirdī – Kuldīgas centrālajā laukumā, notiks veiklības sacensības, kurās aicinātas piedalīties arī ģimenes ar visiem bērniem!Foto: Foto aģentūra „4 rati.lv”


Veiklības sacensībās var piedalīties ikviens, jo galvenais nav ātrums, bet gan precizitāte un spēja sadarboties ar stūrmani. Tieši tāpēc ir izveidota arī sieviešu klase, jo šajos jautājumos dāmām dažkārt veicas pat labāk nekā kungiem! Lai iedrošinātu daiļā dzimuma pārstāves, savu dalību veiklības braucienos apstiprinājusi arī Kuldīgas domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa: „Man ir prieks, ka esmu aicināta piedalīties un to labprāt darīšu, jo pašai ļoti patīk braukt ar auto! Tā būs lieliska pieredze atraktīvā braukšanā un laba izklaide, tāpēc ceru, ka citi kuldīdznieki man pievienosies!”

 

Speciāla ieskaites grupa ir izveidota senioriem, jo šajā gadījumā stāžs ir priekšrocība un iepriekšējās sacīkstes ir pierādījušas, ka tieši senioriem veicas vislabāk — rallija Kurzeme veiklības sacensībās lietuvietis Jonas Baļčūnas kopā ar stūrmani no Latvijas Aivaru Stolderu bija labākie gan senioru klasē, gan arī kopvērtējumā.

Turklāt ir aicinātas piedalīties arī ģimenes ar bērniem!

Atgādināsim, ka vienīgais noteikums dalībai veiklības mačos, ir derīga autovadītāja apliecība šoferim, savukārt stūrmanis var būt jebkura vecuma, tāpēc tā ir iespēja visai ģimenei atpūsties vienkopus — ņemot līdzi gan savus vecākus, gan bērnus. Sacensībās drīkst piedalīties ar jebkādu automašīnu, kura ir izgājusi ikgadējo tehnisko apskati un kurai ir derīga obligātās civiltiesiskās apdrošināšanas polise. Dalības maksa sacensībās ir ļoti demokrātiska — 10 lati no ekipāžas.

Lai pieteiktu dalību šīm sacensībām, jums jāsūta e-pasts ar savu vārdu un uzvārdu tālruņa numuru uz adresi veikliba@inbox.lv.

Fotogrāfijas no iepriekšējā pasākuma var apskatīt portālā www.4.rati.lv.

Sīkāka informācija: Raimonds Strokšs, tālrunis 29247514, e-pasts: veikliba@inbox.lv

Atbalsta: ģimenes portāls mammam.lv/tetiem.lv!
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas