Iepērcies "Supernetto" un ietaupi! 13

 28. septembris 2009 13:00 Reklāmas projekts

Nevienam nav noslēpums šobrīd valstī valdošā ekonomiskā situācija — to labi raksturo gan nepatīkamie bezdarba rādītāji, gan piketi, gan nepārtraukti medijos atspoguļotā informācija par algu samazināšanu vairākos sektoros, kā arī emigrantu skaita pieaugums. Visas šīs izmaiņas ir piespiedušas iedzīvotājus daudz vairāk sekot līdzi saviem tēriņiem un netērēt naudu lieki tur, kur nav nepieciešams."Supernetto" publicitātes foto


Tomēr, lai kāda būtu apkārtējā situācija, cilvēkiem ir jāēd, un tas nozīmē, ka ir jāpērk pārtikas preces. Viena no iespējām ietaupīt, pērkot pārtikas un citas ikdienai nepieciešamās preces, ir Supernetto veikalā. Veikala koncepts ir pavisam vienkāršs — piedāvāt saviem pircējiem ikdienā cenas, kādas citi veikalu tīkli liek tikai akciju laikā.

Supernetto šo zemo cenu var piedāvāt galvenokārt trīs iemeslu dēļ. Pirmkārt, preču iepakojumi tiek veidoti tā, lai tie uzreiz būtu gatavi likšanai plauktā. Tie ir vizuāli pievilcīgi un viegli atverami. Tas arī nozīmē, ka nav nepieciešami papildu darbinieki, lai plauktos papildinātu preču krājumus. Otrkārt, veikalos no katra atsevišķa preču veida ir tikai dažas produktu markas. Tas kombinācijā ar lielo veikalu skaitu ļauj pārdot lielākus apjomus vienam preču veidam, līdz ar to tiek iegūtas izdevīgākas iepirkumu cenas. Trešais faktors ir Supernetto uzcenojums precēm. Tirgojot lielus preču apjomus, tas tiek likts zemāks nekā vidēji citos veikalos.

Supernetto šo zemo cenu var piedāvāt galvenokārt trīs iemeslu dēļ. Pirmkārt, preču iepakojumi tiek veidoti tā, lai tie uzreiz būtu gatavi likšanai plauktā. Tie ir vizuāli pievilcīgi un viegli atverami. Tas arī nozīmē, ka nav nepieciešami papildu darbinieki.


Tagad veikalos iepirkties var ne tikai lēti, bet arī daudz patīkamāk, jo, sākot no 2008. gada vidus līdz šā gada augustam, Supernetto veikalos bija lielo pārmaiņu laiks. Pērn, īsi pirms vasaras saulgriežiem, ar jauna veikala atklāšanu Ādažos sākās jauns posms Supernetto veikalu tīkla darbībā. Veikali cits pēc cita tika pārveidoti atbilstoši jaunā koncepta prasībām — kā vizuāli (ieguvuši jaunas krāsas un logo), tā arī pēc būtības. Tajos veikti vairāki uzlabojumi. Pirmkārt, pārskatīts un palielināts preču klāsts, kas papildināts ar pircēju pieprasītām un iemīļotām lietām. Otrkārt, veikalā ir izmainīts preču izvietojums un uzstādītas norādes par dažādu preču grupu atrašanās vietām, lai pircējiem būtu vieglāk un ātrāk atrast sev vēlamās preces. Jaunums visos Supernetto veikalos tagad ir elektroniskais cenu lasītājs.

Papildus jau esošajiem veikaliem tika atvērti četri jauni veikali: Olainē, Ventspilī (Poruka ielā) un Rīgā, Nīcgales ielā un Apuzes ielā. Līdz ar to 23 Latvijas pilsētās ir pieejami 57 Supernetto veikali.


Lai iepirkšanos Supernetto veikalos padarītu vēl patīkamāku, kā nākamais uzdevums ir izvirzīts klientu apkalpošanas uzlabošana. Tas ietver gan apkalpošanas kultūru — laipni, atsaucīgi un zinoši veikala darbinieki —, gan klientu apkalpošanas ātrumu — vairākas vienlaikus strādājošas kases, uzlaboti produktu iepakojumi ar svītru kodiem, kas viegli un bez kļūdām nolasāmi elektroniskajā skenerī, kā arī uzlabotas katra darbinieka individuālās prasmes.


Lai Jums ērta iepirkšanās un izdevīgi pirkumi!
 
13 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas