Izlasi labāko anekdoti! (18.09-25.09)! Nākamreiz balvās — griķu spilvens un biļetes uz koncertu!

 25. septembris 2009 15:00 Konkurss

NEDĒĻAS ANEKDOTE! Elīziņai (2 gadi 8 mēneši) patīk ķemmēt mammai matus. Parasti mamma bļauj, kad sāp. Elīziņa tad saka: "Ai, piedod, mammu!" Un plēš tālāk. Vienu dienu Elīza ķemmē, bet mamma ciešas un neko nesaka. Elīza ik pa laikam pajautā: "Nu, nesāp?" Tad mamma neiztur un iebļaujas: "Nesāp!" Elīziņa padomā un saka: "Nekas, nekas. Tūliņ sāpēs!" (Iesūtījusi Gita Prane.)Foto iesūtījusi Vita Mamontova, mammam.lv reģistrētā mamma.


Šīs nedēļas uzvarētāja ir Gita Prane ar anekdoti Nekas, nekas. Tūliņ sāpēs! Balvā - ērtais un veselīgais griķu spilvens no www.grikuspilveni.lv
 
Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107. Balvas var izņemt mēneša laikā no uzvarētāju publicēšanas datuma.
 

Iesūti arī tu savu joku un VĒL TIKAI DIVAS NEDĒĻAS saņem lieliskus griķu spilvenus, kas ir ne tikai ērti, bet arī veselīgi! Balvu vari aplūkot www.grikuspilveni.lv

 

UZMANĪBU!

Jaunnedēļ balvās arī biļetes 6 ģimenēm (!!!) uz lielisko un izglītojošo koncertu Rudens dabas veltes un ģitāru prezentācija. Vairāk par Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra koncertiem bērniem lasi šeit. Koncerti notiek gan latviešu, gan krievu valodās!

Par griķu spilveniem
Spilvens no griķu sēnalām ir veselīga miega noslēpums. Pildījuma priekšrocība ir tā, ka griķu sēnalas pielāgojas galvas formai un nodrošina pareizu kakla un galvas stāvokli. Spilvens no griķu sēnalām palīdzēs novērst kakla, jostasvietas un galvas sāpes, krākšanu, kakla stīvumu, bezmiegu un citas problēmas.
Spilveni no griķu sēnalām ir ekoloģiski tīrs izstrādājums, kas ilgi saglabā savu struktūru un nodrošina brīvu gaisa cirkulāciju, tādēļ galva nesasvīst un vasarā guļot uz šāda spilvena nebūs karsti.
Un starp citu, vecos piesviedrētos spilvenos dzīvo ļoti daudz mikrorāpuļu. Naktīs tie maršē pa tavu seju...
Esi sev un videi draudzīgs. Spilveni ar attīrītu griķu sēnalu pildījumu domāti tavas veselības un možuma uzturēšanai iespējami ilgāku laika periodu.
Vairāk lasi www.grikuspilveni.lv
 
Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (02.10.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.

Visus bērnu jokus lasi šeit!

 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas