Bērni dzimst ātrās palīdzības mašīnās

Dzēsts lietotājs

Īsti nepiekrītu dr.Rezebergas teiktajam, ka māmiņai labāk,ja bērni dzimst lielākās slimnīcās. Pieļauju, ka dr. ar to domājusi, ka tad speciālists ir pieredzējušāks. Taču lielām slimnīcām var likt vienādības zīmi ar lielu konveijeri. Lai nu kur, bet ar dzemdībām tas nudien neiet kopā...

Dzēsts lietotājs

Es arī nepiekrītu, ka slēdz dzemdību nodaļas mazajās slimnīcās..! Protams neviens nav aizdomājies kā sievietei justies tik tālu prom no mājām- tuviniekiem arī ir apgrūtinājums būt kopā ar topošo māmiņu..katru dienu neizbraukāt 100km vinu apraudzīt, aizvest nepieciešamo! Valdībā jau visi seniori..pie kājas viņiem jaunās māmiņas, mazuļi! Jo pašiem tak vairs nebūs ar šādu dzīves situāciju jāsaskaras.. tapēc tīk brīvi ņem un likvidē šīs dzemdībunodaļas!

Dzēsts lietotājs

Nevar uzturēt dzemdību nodaļu? Tad lai algo vecmāti, kas braukā līdzi, ja ir dzemdētāja!

Dzēsts lietotājs

Nevis taapeec ka speciaalisti pieredzeejushaaki, bet taadeelj, ka tehnika modernaaka, vai taada, kaadas nav mazajaas slimniicaas, ja ir akuuti gadiijumi ir arii nepiecieshamie dakteri. Mazajaas slimniicaas ne vienmeer ir visa veida speciaalisti un aparatuura, ja nu kas gadaas.

Dzēsts lietotājs

Tāpēc labāk lai dzemdē ātrās palīdības mašīnā, vai ne?

Dzēsts lietotājs

Pilnīgas muļķības par aparatūru. Ko līdz aparatūra , ja darbiniekiem nav vajadzīgās attieksmes. Šogad aprīlī izejot no Talsu dzemdību nodaļas nodomāju, kaut valdībai pietiktu saprāta dzemdību nodaļas vismaz nelikvidēt, bet nepietika gan. Visa šī reorganizācija ir padomju laiku ideoloģijas turpinājums jaunā izpausmē. Izmaksas noteikti nesamazināsies, bet problēmas samilzīs.

Dzēsts lietotājs

"...Pagājušajos gadsimtos dzemdēja arī lauka malā"- vai kāds mierinājums! Taisni viegli ap sirdi palika, kad šo izlasīju.Nu ko, ja nu kas, tad jau var tiešām dzemdēt tīruma malā! Nav ko uztraukties, drīz jau iesim uz to. Vel skaitāmies ES dalībvalsts, un ir 2009. (!) gads. Pat kaķim jāsmejās.

Dzēsts lietotājs

Latvijaa jau taa ir praktiski lielaakaa ziidainju mirstiiba, bet izskataas, ka ar to ir par maz...
1 2 3

Kategorijas